2 Gwiazdki HOTEL DE

Micasa Hotel

Zameldowanie: 14:00Wymeldowanie: 12:00
Parking
1 butelka wody mineralnej
Wi-Fi
Łazienka
Biurko
Pokój dla niepalących
Klimatyzacja

Brak ocen

Lot U0447 & U0448 JALAN BUNGA SEROJA, 87006 Pulau Labuan, Wilayah Persekutuan

Lokalizacja i odległości

location target

Lot U0447 & U0448 JALAN BUNGA SEROJA, 87006 Pulau Labuan, Wilayah Persekutuan

Najbliższe lotnisko2 km

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Najpopularniejsze udogodnienia

Wi-Fi
Łazienka
Biurko
Pokój dla niepalących
Klimatyzacja
Parking

Bezpłatnie dla gości HOTEL DE

  • 1 butelka wody mineralnej
  • Płatne kanały telewizyjne

Często zadawane pytania dotyczące Micasa Hotel

Micasa Hotel udostępnia następujące możliwości parkowania:
  • dotParking bezpośrednio przy hotelu
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od 14:00.
Wymeldowanie powinno nastąpić przed 12:00.
Najbliższe lotnisko znajduje się 2 km od hotelu.
Rezerwując Micasa Hotel goście HOTEL DE otrzymują następujące dodatkowe darmowe usługi:
  • dot1 butelka wody mineralnej
  • dotPłatne kanały telewizyjne
Hotel nie dysponuje własną restauracją.
Micasa Hotel posiada udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami.
Micasa Hotel dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
W hotelu Micasa Hotel recepcja czynna jest w godzinach:
  • dotW tygodniu: działająca 24 godziny na dobę
  • dotW weekend: działająca 24 godziny na dobę
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotKarta MasterCard
  • dotVisa
  • dotMożliwe rozliczenie z konta firmowego
Za pomocą konta myHOTEL DE zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.

Informacje o hotelu

Czas obsługi

Recepcja

działająca 24 godziny na dobę

Recepcja obsadzona w weekendy

działająca 24 godziny na dobę

Najwcześniejsze zameldowanie

14:00

Najpóźniejsze wymeldowanie

12:00

Języki

  • Personel anglojęzyczny dostępny w ciągu dnia
  • Personel mówiący w języku mandaryńskim w ciągu dnia

Opcje płatności

  • Karta MasterCard
  • Visa
  • Możliwe rozliczenie z konta firmowego