4 Gwiazdki HOTEL DE

The Summit B and B

Parking
Basen
Wi-Fi
Biurko
Parking

Brak ocen

22 - 28 Twelfth Avenue, 4883 Atherton

Lokalizacja i odległości

location target

22 - 28 Twelfth Avenue, 4883 Atherton

The Summit B&B (Atherton) dzieli tylko kilka minut od takich atrakcji, jak Park rozrywki O'Halloran Hill. W pobliżu znajduje się również Crystal Caves. 4-gwiazdkowy pensjonat umieszczono w pobliżu takich atrakcji, jak Park Platypus i Historyczna świątynia buddyjska Hou Wang.

Najbliższe lotnisko51 km
Centrum miasta2 km

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Opis hotelu

Poczuj się jak w domu w 5 pokojach, których wyposażenie to kuchnie (pełnowymiarowa lodówka i zamrażarka i płyta kuchenna). Wyposażenie łóżek to pillowtop. Do pokoju przylega umeblowany balkon. Bezprzewodowy dostęp do Internetu (płatny) zapewni łączność ze światem.Udogodnienia biznesowe to ekspresowe zameldowanie, ekspresowe wymeldowanie oraz przechowalnia bagażu. Jeżeli planujesz spotkanie w mieście Atherton, pensjonat oferuje następujące udogodnienia o powierzchni 40 m kw.: salon konferencyjny. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne.Usługi spa na miejscu to masaż. Dostępne są również takie udogodnienia rekreacyjne, jak basen odkryty. Ten pensjonat oferuje takie udogodnienia jak bezprzewodowy dostęp do Internetu (płatny), telewizor w holu i pomoc w organizacji wycieczek/ biletów.

Cechy szczególne hotelu

Warto wiedzieć: Opłat za pokój nie pobiera się od dzieci (do 2) do 2 lat lat, jeśli przebywają w tym samym pokoju z rodzicami lub opiekunami i korzystają ze znajdujących się w nim łóżek. W zależności od dostępności istnieje możliwość rezerwacji pokoi połączonych/sąsiadujących. Pokoje połączone/sąsiadujące można zarezerwować, kontaktując się bezpośrednio z obiektem, używając numeru umieszczonego na potwierdzeniu rezerwacji. Opłaty: Hotel pobiera następujące opłaty i kaucje w momencie korzystania z usługi, zameldowania lub wymeldowania: Opłata za bezprzewodowy dostęp do Internetu w pokoju: 12.00 AUD za dobę (opłaty mogą ulec zmianie) Opłata za bezprzewodowy dostęp do Internetu w miejscach publicznych: 12.00 AUD za dzień (opłaty mogą się zmieniać) Łóżeczko dziecięce (kołyska): 10.0 AUD za pobyt Powyższa lista może być niepełna. Opłaty i kaucje mogą nie zawierać podatku i podlegać zmianom.

Najpopularniejsze udogodnienia

Basen
Wi-Fi
Biurko
Parking

Bezpłatnie dla gości HOTEL DE

  • Krajowe połączenia na numery stacjonarne

Często zadawane pytania dotyczące The Summit B and B

The Summit B and B udostępnia następujące możliwości parkowania:
  • dotParking należący do hotelu
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
Najbliższe lotnisko znajduje się 51 km od hotelu.
Rezerwując The Summit B and B goście HOTEL DE otrzymują następujące dodatkowe darmowe usługi:
  • dotKrajowe połączenia na numery stacjonarne
Hotel nie dysponuje własną restauracją.
The Summit B and B nie posiada udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami.
The Summit B and B nie dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotKarta MasterCard
  • dotDiners Club
  • dotAmerican Express
  • dotVisa
  • dotJapan Credit Bureau
Za pomocą konta myHOTEL DE zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.

Informacje o hotelu

Opcje płatności

  • Karta MasterCard
  • Diners Club
  • American Express
  • Visa
  • Japan Credit Bureau