2 Gwiazdki HOTEL DE

Ekimae Fuji Grand Hotel

Zameldowanie: 15:00Wymeldowanie: 10:00
Parking
Restauracja
Telewizja kablowa
Biurko
Pokój dla niepalących
Parking

Brak ocen

5 25 Ekimaemachi, Aizuwakamatsu shi, Fukushima 965 0041, Japan., 9650041 Aizuwakamatsu-shi

Lokalizacja i odległości

location target

5 25 Ekimaemachi, Aizuwakamatsu shi, Fukushima 965 0041, Japan., 9650041 Aizuwakamatsu-shi

Najbliższe lotnisko61 km
Najbliższa stacja0 m
Centrum miasta1 km

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Najpopularniejsze udogodnienia

Telewizja kablowa
Biurko
Pokój dla niepalących
Restauracja
Parking

Często zadawane pytania dotyczące Ekimae Fuji Grand Hotel

Ekimae Fuji Grand Hotel udostępnia następujące możliwości parkowania:
  • dotParking bezpośrednio przy hotelu
  • dotParking należący do hotelu
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od 15:00.
Wymeldowanie powinno nastąpić przed 10:00.
Najbliższy dworzec znajduje się 0 km od hotelu.
Najbliższe lotnisko znajduje się 61 km od hotelu.
Ekimae Fuji Grand Hotel nie przewidział dodatkowych darmowych usług dla gości HOTEL DE.
Hotel dysponuje własną restauracją.
Ekimae Fuji Grand Hotel nie posiada udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami.
Ekimae Fuji Grand Hotel nie dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
W hotelu Ekimae Fuji Grand Hotel recepcja czynna jest w godzinach:
  • dotW tygodniu: 07:00 - 00:00
  • dotW weekend: 07:00 - 00:00
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotVisa
  • dotKarta MasterCard
  • dotAmerican Express
  • dotJapan Credit Bureau
Za pomocą konta myHOTEL DE zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.

Informacje o hotelu

Czas obsługi

Recepcja

07:00 - 00:00

Najwcześniejsze zameldowanie

15:00

Najpóźniejsze wymeldowanie

10:00

Opcje płatności

  • Visa
  • Karta MasterCard
  • American Express
  • Japan Credit Bureau