3 Gwiazdki HOTEL DE

Hotel Au Rivoli

Zameldowanie: 13:00Wymeldowanie: 11:00
Parking niedostępny
Wi-Fi
Telewizja kablowa
Winda
Sejf w pokoju
Biurko
Klimatyzacja

Brak ocen

Via Santa Maria Delle Grazie 16, 80067 Sorrento, NA

Lokalizacja i odległości

location target

Via Santa Maria Delle Grazie 16, 80067 Sorrento, NA

Najbliższe lotnisko30 km
Najbliższa stacja0 m

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Najpopularniejsze udogodnienia

Wi-Fi
Telewizja kablowa
Winda
Sejf w pokoju
Biurko
Klimatyzacja
Łazienka

Często zadawane pytania dotyczące Hotel Au Rivoli

Hotel Au Rivoli udostępnia darmowe Wi-Fi we wszystkich pokojach.
Hotel Au Rivoli nie posiada parkingu.
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od 13:00.
Wymeldowanie powinno nastąpić przed 11:00.
Najbliższy dworzec znajduje się 0 km od hotelu.
Najbliższe lotnisko znajduje się 30 km od hotelu.
Hotel Au Rivoli nie przewidział dodatkowych darmowych usług dla gości HOTEL DE.
Hotel nie dysponuje własną restauracją.
Hotel Au Rivoli nie posiada udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami.
Hotel Au Rivoli dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
W hotelu Hotel Au Rivoli recepcja czynna jest w godzinach:
  • dotW tygodniu: działająca 24 godziny na dobę
  • dotW weekend: działająca 24 godziny na dobę
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotAmerican Express
  • dotVisa
  • dotKarta MasterCard
  • dotDiners Club
  • dotMożliwe rozliczenie z konta firmowego
Za pomocą konta myHOTEL DE zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.

Informacje o hotelu

Czas obsługi

Recepcja

działająca 24 godziny na dobę

Recepcja obsadzona w weekendy

działająca 24 godziny na dobę

Najwcześniejsze zameldowanie

13:00

Najpóźniejsze wymeldowanie

11:00

Języki

  • Wielojęzyczny personel 24 godziny na dobę

Opcje płatności

  • American Express
  • Visa
  • Karta MasterCard
  • Diners Club
  • Możliwe rozliczenie z konta firmowego