2 Gwiazdki HOTEL DE

Bebenhauser Hof

Zameldowanie: 12:00Wymeldowanie: 11:00
Bezpłatne Wi-Fi
Parking
1 butelka wody mineralnej
Zwierzęta domowe dozwolone
Wi-Fi
Telewizja kablowa

9,3

Doskonały

Na podstawie 2 recenzji

Ringstr. 19, 74357 Bönnigheim, Baden-Württemberg

Lokalizacja i odległości

location target

Ringstr. 19, 74357 Bönnigheim, Baden-Württemberg

Najbliższe lotnisko40 km
Najbliższa stacja14 km

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Najpopularniejsze udogodnienia

Zwierzęta domowe dozwolone
Telewizja kablowa
Biurko
Łazienka
Pokój dla niepalących
Bezpłatne Wi-Fi
Parking

Bezpłatnie dla gości HOTEL DE

  • 1 butelka wody mineralnej
  • Bezpłatne Wi-Fi

Często zadawane pytania dotyczące Bebenhauser Hof

Bebenhauser Hof udostępnia darmowe Wi-Fi we wszystkich pokojach.
Bebenhauser Hof udostępnia następujące możliwości parkowania:
  • dotParking bezpośrednio przy hotelu
  • dotParking znajduje się 2 minut pieszo od hotelu
  • dotOznaczone miejsce parkingowe dla niepełnosprawnych
Bebenhauser Hof otrzymał od 2 gości średnią ocenę 9.3.
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
100 % gości poleca Bebenhauser Hof innym użytkownikom.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od 12:00.
Wymeldowanie powinno nastąpić przed 11:00.
Najbliższy dworzec znajduje się 14 km od hotelu.
Najbliższe lotnisko znajduje się 40 km od hotelu.
Rezerwując Bebenhauser Hof goście HOTEL DE otrzymują następujące dodatkowe darmowe usługi:
  • dot1 butelka wody mineralnej
  • dotBezpłatne Wi-Fi
Hotel nie dysponuje własną restauracją.
Bebenhauser Hof posiada udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami.
Bebenhauser Hof nie dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
W hotelu Bebenhauser Hof recepcja czynna jest w godzinach:
  • dotW tygodniu: 08:00 - 10:00
  • dotW weekend: 08:00 - 10:00
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotKarta debetowa
  • dotMożliwe rozliczenie z konta firmowego
  • dotKarty kredytowe nie są akceptowane
Za pomocą konta myHOTEL DE zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.
clean and safe

Clean & Safe Protocol

Self Inspected Hotel

Hotel został poddany samokontroli w zakresie wzmocnionych środków ochronnych.

Informacje o hotelu

Czas obsługi

Recepcja

08:00 - 10:00

17:30 - 21:00

Najwcześniejsze zameldowanie

12:00

Najpóźniejsze wymeldowanie

11:00

Dni wolne

Sb

Języki

  • Personel anglojęzyczny

Opcje płatności

  • Karta debetowa
  • Możliwe rozliczenie z konta firmowego
  • Karty kredytowe nie są akceptowane