4 Gwiazdki HOTEL DE

Alte Postvilla

Zameldowanie: 15:00Wymeldowanie: 11:00
Bezpłatne Wi-Fi
Parking
Zwierzęta domowe dozwolone
Pokój dla niepalących
Sejf w pokoju
Biurko

8,8

Bardzo dobry

Na podstawie 2 recenzji

Rottenbucher Str. 36, 82487 Oberammergau, Bayern

Lokalizacja i odległości

location target

Rottenbucher Str. 36, 82487 Oberammergau, Bayern

Apartamenty wakacyjne Alte Postvilla są dogodnie usytuowane w spokojnym Oberammergau. W ciągu 5 minut można dotrzeć do pobliskich sklepów i restauracji. W pobliżu znajduje się wiele ścieżek do pieszych i rowerowych wędrówek, a także stoków narciarskich. Do Garmisch-Partenkirchen można dojechać samochodem w 20 minut.

Innsbruck Airport (INN)43 km
Najbliższa stacja0 m
Centrum miasta1 km

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Opis hotelu

Ucieknij od codzienności i ciesz się relaksującymi dniami w rodzinnych mieszkaniach wakacyjnych Alte Postvilla w Oberammergau. Nasze stylowe, przestronne mieszkania łączą nowoczesny komfort z alpejskim urokiem. Nasze mieszkania posiadają w pełni wyposażoną kuchnię oraz balkon lub taras, który zachęca do relaksu. Dzięki bezpłatnemu parkingowi i idyllicznej lokalizacji w pobliżu Alp Bawarskich, Alte Postvilla jest idealną bazą wypadową do zwiedzania okolicy, czy to pieszo, na rowerze czy na nartach. Daj się oczarować wyjątkowej atmosferze Oberammergau i ciesz się niezapomnianym pobytem.

Najpopularniejsze udogodnienia

Zwierzęta domowe dozwolone
Pokój dla niepalących
Sejf w pokoju
Biurko
Łazienka
Bezpłatne Wi-Fi
Parking

Bezpłatnie dla gości HOTEL DE

  • Parking bezpośrednio przy hotelu
  • Bezpłatne Wi-Fi

Często zadawane pytania dotyczące Alte Postvilla

Alte Postvilla udostępnia darmowe Wi-Fi we wszystkich pokojach.
Alte Postvilla udostępnia następujące możliwości parkowania:
  • dotParking bezpośrednio przy hotelu
  • dotParking należący do hotelu
  • dotParking należący do hotelu, opłata za dobę: 5,00 €
  • dotBezpieczny parking dla rowerów/motocykli
  • dotParking dla autokarów przy hotelu
Alte Postvilla otrzymał od 2 gości średnią ocenę 8.8.
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
100 % gości poleca Alte Postvilla innym użytkownikom.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od 15:00.
Wymeldowanie powinno nastąpić przed 11:00.
Najbliższy dworzec znajduje się 0 km od hotelu.
Najbliższe lotnisko znajduje się 43.43 km od hotelu.
Rezerwując Alte Postvilla goście HOTEL DE otrzymują następujące dodatkowe darmowe usługi:
  • dotParking bezpośrednio przy hotelu
  • dotBezpłatne Wi-Fi
Hotel nie dysponuje własną restauracją.
Alte Postvilla nie posiada udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami.
Alte Postvilla nie dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
W hotelu Alte Postvilla recepcja czynna jest w godzinach:
  • dotW tygodniu: 08:00 - 22:00
  • dotW weekend: 08:00 - 18:00
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotKarta MasterCard
  • dotVisa
  • dotKarta debetowa
  • dotMożliwe rozliczenie z konta firmowego
Za pomocą konta myHOTEL DE zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.

Informacje o hotelu

Czas obsługi

Recepcja

08:00 - 22:00

Recepcja obsadzona w weekendy

08:00 - 18:00

Najwcześniejsze zameldowanie

15:00

Najpóźniejsze wymeldowanie

11:00

Języki

  • Personel anglojęzyczny dostępny w ciągu dnia

Opcje płatności

  • Karta MasterCard
  • Visa
  • Karta debetowa
  • Możliwe rozliczenie z konta firmowego
Zrównoważony rozwój
Dane o zrównoważonym rozwoju zgłoszone za pomocą HRS Green StayGreen Stay

Ten hotel mierzy i raportuje swój wpływ na środowisko - w tym emisję dwutlenku węgla, zużycie wody i odpady - w ramach oceny HRS Green Stay opartej na metodologiach HCMI i HWMI Sustainable Hospitality Alliance. Poniższe oceny odzwierciedlają wyniki hotelu na zajętą dobę pokojową, mierzone względem progów Green Stay dla danego regionu.

Wskaznik Green Stay odzwierciedla dane zgloszone przez hotele; nie jest to certyfikat srodowiskowy.

Dwutlenek węgla

A

1,7 kg CO2 / noc

Woda

A

120 l / noc

Odpady

B

0,3 kg / noc

Dane odzwierciedlają informacje zgłoszone przez hotel za 2024 rok.

Obliczenia obejmują Scope 1, 2 i częściowo Scope 3. Wykluczają łańcuch dostaw upstream (Scope 3.2-3.14) i nie stanowią pełnej oceny cyklu życia (LCA). HRS przeprowadza kontrole wiarygodności i anomalii oraz nie weryfikuje ani nie audytuje niezależnie danych dotyczących zrównoważonego rozwoju dostarczonych przez hotele.