3 Gwiazdki HOTEL DE

Kavaliershaus Suitehotel am Finckener See

Zameldowanie: 15:00Wymeldowanie: 12:00
Bezpłatne Wi-Fi
Bezpłatny parking
Parking
Wypożyczalnia rowerów
Bezpłatna sauna
Restauracja
Zwierzęta domowe dozwolone

Brak ocen

Hofstr. 12, 17209 Fincken, Mecklenburg-Vorpommern

Lokalizacja i odległości

location target

Hofstr. 12, 17209 Fincken, Mecklenburg-Vorpommern

Hotel ten położony jest w sielankowej okolicy, nad jeziorem Finckener See. Pojezierze Meklemburskie słynie z lasów, jezior, niezliczonych szlaków pieszych oraz ścieżek rowerowych. Miłośnicy kąpieli termicznych powinni wybrać się do łaźni MüritzTherme in Röbel/Müritz (12 km).

Najbliższe lotnisko64 km
Najbliższa stacja36 km
Centrum miasta16 km

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Opis hotelu

Prowadzony przez rodzinę właścicieli Kavaliershaus Suitehotel am Finckener See serdecznie wita gości w zabytkowej rezydencji wiejskiej. Przestronne apartamenty są elegancko wyposażone i oferują nowoczesne udogodnienia. Można tu organizować wyjątkowe spotkania służbowe. W restauracji Klassenzimmer podawane są regionalne i sezonowe przysmaki.

Najpopularniejsze udogodnienia

Sejf w pokoju
Łazienka
Restauracja
Pokój dla niepalących
Zwierzęta domowe dozwolone
Telewizja kablowa
Biurko
Bezpłatne Wi-Fi
Parking

Bezpłatnie dla gości HOTEL DE

  • Parking bezpośrednio przy hotelu
  • Wypożyczalnia rowerów
  • Bezpłatna sauna
  • Bezpłatne Wi-Fi

Często zadawane pytania dotyczące Kavaliershaus Suitehotel am Finckener See

Kavaliershaus Suitehotel am Finckener See udostępnia darmowe Wi-Fi we wszystkich pokojach.
Kavaliershaus Suitehotel am Finckener See udostępnia następujące możliwości parkowania:
  • dotBezpłatny parking
  • dotParking bezpośrednio przy hotelu
  • dotParking należący do hotelu
  • dotParking należący do hotelu, opłata za dobę: 0,00 €
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od 15:00.
Wymeldowanie powinno nastąpić przed 12:00.
Najbliższy dworzec znajduje się 36 km od hotelu.
Najbliższe lotnisko znajduje się 64 km od hotelu.
Rezerwując Kavaliershaus Suitehotel am Finckener See goście HOTEL DE otrzymują następujące dodatkowe darmowe usługi:
  • dotParking bezpośrednio przy hotelu
  • dotWypożyczalnia rowerów
  • dotBezpłatna sauna
  • dotBezpłatne Wi-Fi
Hotel dysponuje własną restauracją.
Kavaliershaus Suitehotel am Finckener See nie posiada udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami.
Kavaliershaus Suitehotel am Finckener See nie dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
W hotelu Kavaliershaus Suitehotel am Finckener See recepcja czynna jest w godzinach:
  • dotW tygodniu: 08:00 - 22:00
  • dotW weekend: 08:00 - 22:00
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotKarta MasterCard
  • dotVisa
  • dotKarta debetowa
Za pomocą konta myHOTEL DE zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.

Informacje o hotelu

Czas obsługi

Recepcja

08:00 - 22:00

Najwcześniejsze zameldowanie

15:00

Najpóźniejsze wymeldowanie

12:00

Języki

  • Personel anglojęzyczny dostępny w ciągu dnia

Opcje płatności

  • Karta MasterCard
  • Visa
  • Karta debetowa