3 Gwiazdki HOTEL DE

Blue Sea Calas Marina

Zameldowanie: 12:00Wymeldowanie: 12:00
Parking niedostępny
Basen
Winda
Pokój dla niepalących
Wi-Fi
Sejf w pokoju

Brak ocen

Calle Asturias 1, 03502 Benidorm, Alicante

Lokalizacja i odległości

location target

Calle Asturias 1, 03502 Benidorm, Alicante

Hotel położony jest zaraz przy plaży oraz stanowi doskonałe miejsce na letni wypoczynek. W odległości około 5km znajduje się centrum miasta Benidorm. Ponadto, goście mogą wybrać się na wycieczkę do walencyjskiej miejscowości Guadalest, wraz z jej zamkiem El Castell de Guadalest (25km).

Alicante International Airport (ALC)44 km
Najbliższa stacja35 km
Centrum miasta3 km

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Opis hotelu

Hotel Calas Marina zaprasza swoich gości na relaksujący pobyt w Hiszpanii oraz oferuje przytulne pokoje, odznaczające się domową atmosferą, zapewniające doskonały wypoczynek. Na terenie hotelu znajduje się przyjazna kawiarnia oraz bar z tarasem. Goście mogą zrelaksować się w pięknym ogrodzie. Ponadto, hotel udostępnia wielofunkcyjne sale konferencyjne.

Najpopularniejsze udogodnienia

Winda
Pokój dla niepalących
Basen
Wi-Fi
Sejf w pokoju
Łazienka
Biurko
Telewizja kablowa

Często zadawane pytania dotyczące Blue Sea Calas Marina

Blue Sea Calas Marina nie posiada parkingu.
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od 12:00.
Wymeldowanie powinno nastąpić przed 12:00.
Najbliższy dworzec znajduje się 35 km od hotelu.
Najbliższe lotnisko znajduje się 44 km od hotelu.
Blue Sea Calas Marina nie przewidział dodatkowych darmowych usług dla gości HOTEL DE.
Hotel nie dysponuje własną restauracją.
Blue Sea Calas Marina nie posiada udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami.
Blue Sea Calas Marina nie dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
W hotelu Blue Sea Calas Marina recepcja czynna jest w godzinach:
  • dotW tygodniu: działająca 24 godziny na dobę
  • dotW weekend: działająca 24 godziny na dobę
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotKarta MasterCard
  • dotVisa
Za pomocą konta myHOTEL DE zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.

Informacje o hotelu

Czas obsługi

Recepcja

działająca 24 godziny na dobę

Recepcja obsadzona w weekendy

działająca 24 godziny na dobę

Najwcześniejsze zameldowanie

12:00

Najpóźniejsze wymeldowanie

12:00

Języki

  • Personel anglojęzyczny dostępny w ciągu dnia

Opcje płatności

  • Karta MasterCard
  • Visa