4 Gwiazdki HOTEL DE

Le Grey Hotel

Zameldowanie: 15:00Wymeldowanie: 12:00
Bezpłatne Wi-Fi
Parking niedostępny
1 butelka wody mineralnej
Wi-Fi
Minibarek
Sejf w pokoju
Winda

Brak ocen

12 Rue De Parme, 75009 Paryż

Lokalizacja i odległości

location target

12 Rue De Parme, 75009 Paryż

Ten wspaniały hotel znajduje się w IX dzielnicy Paryża, pomiędzy Montmartre a Operą Garnier, oraz w pobliżu Moulin Rouge. Pobliska stacja metra Liege (210 m) umożliwia bezpośredni dojazd do centrum miasta, Pól Elizejskich oraz dworca Gare Montparnasse.

Paris-Orly Airport (ORY)18 km
Najbliższa stacja0 m
Centrum miasta3 km

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Opis hotelu

Butikowy hotel Le Grey wyróżnia się oryginalnym nowoczesnym stylem. Pokoje są wyposażone w darmowy dostęp do bezprzewodowego Internetu i ozdobione miękkimi dywanami i wzorzystymi tapetami. Rano, w futurystycznej jadalni, podawane jest złożone z różnego rodzaju herbat i ciast śniadanie.

Najpopularniejsze udogodnienia

Minibarek
Sejf w pokoju
Winda
Bar hotelowy
Biurko
Klimatyzacja
Pokój dla niepalących
Łazienka
Bezpłatne Wi-Fi

Bezpłatnie dla gości HOTEL DE

  • 1 butelka wody mineralnej
  • Bezpłatny dostęp do terminala internetowego
  • Bezpłatne Wi-Fi

Często zadawane pytania dotyczące Le Grey Hotel

Le Grey Hotel udostępnia darmowe Wi-Fi we wszystkich pokojach.
Le Grey Hotel nie posiada parkingu.
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od 15:00.
Wymeldowanie powinno nastąpić przed 12:00.
Najbliższy dworzec znajduje się 0 km od hotelu.
Najbliższe lotnisko znajduje się 18 km od hotelu.
Rezerwując Le Grey Hotel goście HOTEL DE otrzymują następujące dodatkowe darmowe usługi:
  • dot1 butelka wody mineralnej
  • dotBezpłatny dostęp do terminala internetowego
  • dotBezpłatne Wi-Fi
Hotel nie dysponuje własną restauracją.
Le Grey Hotel posiada udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami.
Le Grey Hotel dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotKarta MasterCard
  • dotAmerican Express
  • dotVisa
Za pomocą konta myHOTEL DE zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.
clean and safe

Clean & Safe Protocol

Self Inspected Hotel

Hotel został poddany samokontroli w zakresie wzmocnionych środków ochronnych.

Informacje o hotelu

Czas obsługi

Najwcześniejsze zameldowanie

15:00

Najpóźniejsze wymeldowanie

12:00

Opcje płatności

  • Karta MasterCard
  • American Express
  • Visa