2 Gwiazdki HOTEL DE

Hôtel de l'Ours Logis

Parking
Zwierzęta domowe dozwolone
Wi-Fi
Biurko
Parking

Brak ocen

35 rue Bertrand Flornoy, 77120 Coulommiers, Seine Et Marne

Lokalizacja i odległości

location target

35 rue Bertrand Flornoy, 77120 Coulommiers, Seine Et Marne

Hotel Bear położony jest w Coulommiers i stanowi doskonałą bazę wypadową do wycieczek po regionie Brie. Obiekt znajduje się około 60 km na wschód od Paryża, dlatego do kurortu rozrywkowego Disneyland można dotrzeć w 30 minut samochodem, a park rekreacyjny w La Ferté-Gaucher leży jeszcze bliżej. Inne atrakcje rozrywkowe w Coulommiers gwarantują dni pełne wrażeń.

Charles de Gaulle International Airport (CDG)45 km
Najbliższa stacja37 km

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Opis hotelu

Obiekt Hôtel de l'Ours usytuowany jest w miejscowości Coulommiers. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Val d'Europe RER Station – 28 km, Park rozrywki Disneyland Resort Paris – 28 km. Obiekt zbudowany został w 1676 roku. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Zoo Parc des Félins ( 15 km). Na terenie obiektu znajduje się prywatny parking. W każdej opcji zakwaterowania w obiekcie znajduje się biurko, telewizor z płaskim ekranem oraz prywatna łazienka. Pościel i ręczniki są zapewnione. We wszystkich pokojach w obiekcie zapewniono prywatną łazienkę z prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków, a także bezpłatne Wi-Fi. Wszystkie opcje zakwaterowania wyposażone są w szafę. Na miejscu serwowane jest śniadanie w formie bufetu lub kontynentalne. Lotnisko Lotnisko Paryż - Charles De Gaulle znajduje się 46 km od obiektu.

Najpopularniejsze udogodnienia

Zwierzęta domowe dozwolone
Wi-Fi
Biurko
Parking

Bezpłatnie dla gości HOTEL DE

  • Parking bezpośrednio przy hotelu

Często zadawane pytania dotyczące Hôtel de l'Ours Logis

Hôtel de l'Ours Logis udostępnia darmowe Wi-Fi we wszystkich pokojach.
Hôtel de l'Ours Logis udostępnia następujące możliwości parkowania:
  • dotParking należący do hotelu
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od .
Wymeldowanie powinno nastąpić przed .
Najbliższy dworzec znajduje się 37 km od hotelu.
Najbliższe lotnisko znajduje się 45 km od hotelu.
Rezerwując Hôtel de l'Ours Logis goście HOTEL DE otrzymują następujące dodatkowe darmowe usługi:
  • dotParking bezpośrednio przy hotelu
Hotel nie dysponuje własną restauracją.
Hôtel de l'Ours Logis nie posiada udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami.
Hôtel de l'Ours Logis nie dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
W hotelu Hôtel de l'Ours Logis recepcja czynna jest w godzinach:
  • dotW tygodniu: 09:00 - 12:00
  • dotW weekend: 09:00 - 12:00
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotKarta MasterCard
  • dotVisa
  • dotAmerican Express
Za pomocą konta myHOTEL DE zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.

Informacje o hotelu

Czas obsługi

Recepcja

09:00 - 12:00

14:00 - 18:00

Języki

  • Personel anglojęzyczny dostępny w ciągu dnia

Opcje płatności

  • Karta MasterCard
  • Visa
  • American Express