od198 CHF / noc
3 Gwiazdki HOTEL DE

Du Nord Aigle Chablais

Zameldowanie: 15:00Wymeldowanie: 11:00
od198 CHF / noc
Parking niedostępny
Restauracja
Zwierzęta domowe dozwolone
Wi-Fi
Pokój dla niepalących
Łazienka
Sejf w pokoju

6,2

Atrakcyjny

Na podstawie 3 recenzji

Rue Colomb 2, 1860 Aigle

Lokalizacja i odległości

location target

Rue Colomb 2, 1860 Aigle

Hotel du Nord położony w samym sercu Aigle oddalony jest zaledwie o 10 minut spacerem od stacji kolejowej i 210 metrów od rzeki. Goście mogą odwiedzić zabytkowy Zamek Aigle, znajdujący się 750 metrów od hotelu, uprawiać spacery i wędrówki po okolicznych lasach i górach oraz jazdę na rowerze i nartach. Jezioro Genewskie oddalone jest od hotelu o 20 minut jazdy samochodem.

Geneva International Airport (GVA)110 km
Najbliższa stacja0 m

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Opis hotelu

Rodzinny hotel du Nord w Aigle gorąco wita swoich gości przyjazną atmosferą. Wszystkie kolorowe pokoje są komfortowo umeblowane i dobrze urządzone. W godzinach porannych gościom serwowany jest bogaty bufet śniadaniowy z domowej roboty dżemem. Bezpośrednio przy hotelu du Nord znajdują się miejsca parkingowe.

Najpopularniejsze udogodnienia

Wi-Fi
Pokój dla niepalących
Łazienka
Sejf w pokoju
Restauracja
Telewizja kablowa
Bar hotelowy
Minibarek
Winda

Często zadawane pytania dotyczące Du Nord Aigle Chablais

Du Nord Aigle Chablais nie posiada parkingu.
Du Nord Aigle Chablais otrzymał od 3 gości średnią ocenę 6.2.
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
33.3 % gości poleca Du Nord Aigle Chablais innym użytkownikom.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od 15:00.
Wymeldowanie powinno nastąpić przed 11:00.
Najbliższy dworzec znajduje się 0 km od hotelu.
Najbliższe lotnisko znajduje się 108 km od hotelu.
Du Nord Aigle Chablais nie przewidział dodatkowych darmowych usług dla gości HOTEL DE.
Hotel dysponuje własną restauracją.
Du Nord Aigle Chablais nie posiada udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami.
Du Nord Aigle Chablais nie dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
W hotelu Du Nord Aigle Chablais recepcja czynna jest w godzinach:
  • dotW tygodniu: 06:30 - 19:00
  • dotW weekend: 07:00 - 19:00
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotVisa
  • dotKarta MasterCard
Za pomocą konta myHOTEL DE zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.
clean and safe

Clean & Safe Protocol

Self Inspected Hotel

Hotel został poddany samokontroli w zakresie wzmocnionych środków ochronnych.

Informacje o hotelu

Czas obsługi

Recepcja

06:30 - 19:00

Recepcja obsadzona w weekendy

07:00 - 19:00

Najwcześniejsze zameldowanie

15:00

Najpóźniejsze wymeldowanie

11:00

Języki

  • Personel anglojęzyczny dostępny w ciągu dnia

Opcje płatności

  • Visa
  • Karta MasterCard