3 Gwiazdki HOTEL DE

Studio confort à Néris-les-Bains - 18 m² avec jardin

Parking niedostępny
Zwierzęta domowe dozwolone

Brak ocen

12 Rue du Capitaine Migat, 03310 Néris-les-Bains

Lokalizacja i odległości

location target

12 Rue du Capitaine Migat, 03310 Néris-les-Bains

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Opis hotelu

Obiekt Studio confort à Néris-les-Bains - 18 m² avec jardin położony jest w miejscowości Néris-les-Bains i zapewnia ogród, taras oraz bezpłatne Wi-Fi. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Centrum konferencyjne Athanor – 10 km. Odległość ważnych miejsc od apartamentu: Casino de Néris-les-Bains – 400 m, Sainte-Agathe Golf Course – 3,5 km. Do dyspozycji Gości jest część wypoczynkowa oraz kuchnia z lodówką, mikrofalówką i płytą kuchenną. Odległość ważnych miejsc od obiektu: National Golf – 47 km. Lotnisko Lotnisko Clermont-Ferrand Auvergne znajduje się 82 km od obiektu. W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.

Najpopularniejsze udogodnienia

Zwierzęta domowe dozwolone

Bezpłatnie dla gości HOTEL DE

  • Parking bezpośrednio przy hotelu

Często zadawane pytania dotyczące Studio confort à Néris-les-Bains - 18 m² avec jardin

Studio confort à Néris-les-Bains - 18 m² avec jardin nie posiada parkingu.
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od .
Wymeldowanie powinno nastąpić przed .
Rezerwując Studio confort à Néris-les-Bains - 18 m² avec jardin goście HOTEL DE otrzymują następujące dodatkowe darmowe usługi:
  • dotParking bezpośrednio przy hotelu
Hotel nie dysponuje własną restauracją.
Studio confort à Néris-les-Bains - 18 m² avec jardin nie posiada udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami.
Studio confort à Néris-les-Bains - 18 m² avec jardin nie dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotKarta MasterCard
  • dotVisa
Za pomocą konta myHOTEL DE zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.

Informacje o hotelu

Opcje płatności

  • Karta MasterCard
  • Visa