4 Gwiazdki HOTEL DE

VASILAS Luxury Rooms & Suites

Parking niedostępny
Zwierzęta domowe dozwolone

Brak ocen

Άγιος Γεώργιος Λιχάδας, 34300 Agios Efstratios

Lokalizacja i odległości

location target

Άγιος Γεώργιος Λιχάδας, 34300 Agios Efstratios

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Opis hotelu

Obiekt VASILAS Luxury Rooms & Suites, usytuowany w miejscowości Áyios Yeóryios, oferuje ogród, bezpłatny prywatny parking oraz taras. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Termy Edipsos – 28 km. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w biurko. Goście mogą korzystać z bezpłatnego WiFi, a z okien roztacza się widok na ogród. W każdym pokoju w obiekcie zapewniono balkon. Każdy pokój wyposażono w ekspres do kawy, a w wybranych pokojach znajduje się kuchnia z piekarnikiem, mikrofalówką i płytą kuchenną. Pokoje w obiekcie wyposażone są w sejf i telewizor z płaskim ekranem. Lotnisko Lotnisko Nea Anchialos znajduje się 88 km od obiektu. W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.

Najpopularniejsze udogodnienia

Zwierzęta domowe dozwolone

Bezpłatnie dla gości HOTEL DE

  • Parking bezpośrednio przy hotelu

Często zadawane pytania dotyczące VASILAS Luxury Rooms & Suites

VASILAS Luxury Rooms & Suites nie posiada parkingu.
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od .
Wymeldowanie powinno nastąpić przed .
Rezerwując VASILAS Luxury Rooms & Suites goście HOTEL DE otrzymują następujące dodatkowe darmowe usługi:
  • dotParking bezpośrednio przy hotelu
Hotel nie dysponuje własną restauracją.
VASILAS Luxury Rooms & Suites nie posiada udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami.
VASILAS Luxury Rooms & Suites nie dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotAmerican Express
  • dotKarta MasterCard
  • dotVisa
  • dotChiny UnionPay
  • dotDiners Club
  • dotJapan Credit Bureau
Za pomocą konta myHOTEL DE zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.

Informacje o hotelu

Opcje płatności

  • American Express
  • Karta MasterCard
  • Visa
  • Chiny UnionPay
  • Diners Club
  • Japan Credit Bureau