4 Gwiazdki HOTEL DE

B&B Il Quadrifoglio Tropea

  • Zwierzęta domowe dozwolone

Brak ocen

Contrada Paola 25, 89861 Tropea

Lokalizacja i odległości

location target

Contrada Paola 25, 89861 Tropea

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Opis hotelu

Obiekt B&B Il Quadrifoglio Tropea położony jest w miejscowości Tropea i zapewnia bezpłatne Wi-Fi, klimatyzację, ogród oraz wspólny salon. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Spiaggia La Pizzuta – 1,4 km, Przystań w Tropei – 1,5 km. Do dyspozycji Gości jest w pełni wyposażona prywatna łazienka z bidetem i suszarką do włosów. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Sanktuarium Santa Maria dell'Isola – 1,8 km, Murat Castle – 28 km. Lotnisko Lotnisko Lamezia Terme znajduje się 58 km od obiektu. Goście mogą skorzystać z płatnego transferu lotniskowego. W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.

Najpopularniejsze udogodnienia

  • Zwierzęta domowe dozwolone

Bezpłatnie dla gości HOTEL DE

  • Parking bezpośrednio przy hotelu

Często zadawane pytania dotyczące B&B Il Quadrifoglio Tropea

B&B Il Quadrifoglio Tropea nie posiada parkingu.
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od .
Wymeldowanie powinno nastąpić przed .
Rezerwując B&B Il Quadrifoglio Tropea goście HOTEL DE otrzymują następujące dodatkowe darmowe usługi:
  • dotParking bezpośrednio przy hotelu
Hotel nie dysponuje własną restauracją.
B&B Il Quadrifoglio Tropea nie posiada udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami.
B&B Il Quadrifoglio Tropea nie dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotKarta MasterCard
  • dotVisa
Za pomocą konta myHOTEL DE zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.

Informacje o hotelu

Opcje płatności

  • Karta MasterCard
  • Visa