4 Gwiazdki HOTEL DE

EVEN Hotel YINCHUAN YUEHAI by IHG

Zameldowanie: 14:00Wymeldowanie: 12:00
  • Parking

  • Klimatyzacja

  • Parking

9,8

Doskonały

Na podstawie 2 recenzji

Intersection of Yinjiaqu North Street and Yueyuan Road,Jinfeng District, 750000 Yinchuan

Lokalizacja i odległości

location target

Intersection of Yinjiaqu North Street and Yueyuan Road,Jinfeng District, 750000 Yinchuan

Centrum miasta3,3 km

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Najpopularniejsze udogodnienia

  • Klimatyzacja
  • Parking

Często zadawane pytania dotyczące EVEN Hotel YINCHUAN YUEHAI by IHG

EVEN Hotel YINCHUAN YUEHAI by IHG udostępnia następujące możliwości parkowania:
  • dotParking należący do hotelu
  • dotOznaczone miejsce parkingowe dla niepełnosprawnych
EVEN Hotel YINCHUAN YUEHAI by IHG otrzymał od 2 gości średnią ocenę 9.8.
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
100 % gości poleca EVEN Hotel YINCHUAN YUEHAI by IHG innym użytkownikom.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od 14:00.
Wymeldowanie powinno nastąpić przed 12:00.
EVEN Hotel YINCHUAN YUEHAI by IHG nie przewidział dodatkowych darmowych usług dla gości HOTEL DE.
Hotel nie dysponuje własną restauracją.
EVEN Hotel YINCHUAN YUEHAI by IHG posiada udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami.
EVEN Hotel YINCHUAN YUEHAI by IHG nie dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotVisa
  • dotAmerican Express
  • dotKarta MasterCard
Za pomocą konta myHOTEL DE zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.

Informacje o hotelu

Czas obsługi

Najwcześniejsze zameldowanie

14:00

Najpóźniejsze wymeldowanie

12:00

Opcje płatności

  • Visa
  • American Express
  • Karta MasterCard