1 Gwiazdki HOTEL DE

Tranquil Edge Villa

Zameldowanie: 14:00Wymeldowanie: 11:00
Parking niedostępny
Zwierzęta domowe dozwolone

Brak ocen

Blackwood,beragala,Haputhale, 90160 Haputale

Lokalizacja i odległości

location target

Blackwood,beragala,Haputhale, 90160 Haputale

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Opis hotelu

Obiekt Tranquil Edge Villa, usytuowany w miejscowości Haputale, oferuje ogród, bezpłatny prywatny parking oraz taras. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Most Nine Arch Bridge – 33 km. Oferta obiektu obejmuje całodobową recepcję oraz restaurację. Dla Gości zapewniono takie udogodnienia, jak wspólna kuchnia i obsługa pokoju. W każdym pokoju w obiekcie zapewniono biurko. Pokoje mają prywatną łazienkę z prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków. W niektórych opcjach zakwaterowania znajduje się również część wypoczynkowa. W każdej opcji zakwaterowania w obiekcie zapewniono pościel i ręczniki. Na miejscu serwowane jest śniadanie kontynentalne, amerykańskie lub azjatyckie. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Park Narodowy Płaskowyżu Hortona – 43 km, Hakgala Botanical Garden – 46 km. Najbliższe lotnisko, Lotnisko Mattala Rajapaksa, znajduje się 92 km od obiektu Tranquil Edge Villa.

Najpopularniejsze udogodnienia

Zwierzęta domowe dozwolone

Bezpłatnie dla gości HOTEL DE

  • Parking bezpośrednio przy hotelu

Często zadawane pytania dotyczące Tranquil Edge Villa

Tranquil Edge Villa nie posiada parkingu.
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od 14:00.
Wymeldowanie powinno nastąpić przed 11:00.
Rezerwując Tranquil Edge Villa goście HOTEL DE otrzymują następujące dodatkowe darmowe usługi:
  • dotParking bezpośrednio przy hotelu
Hotel nie dysponuje własną restauracją.
Tranquil Edge Villa nie posiada udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami.
Tranquil Edge Villa nie dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotKarta MasterCard
  • dotVisa
Za pomocą konta myHOTEL DE zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.

Informacje o hotelu

Czas obsługi

Najwcześniejsze zameldowanie

14:00

Najpóźniejsze wymeldowanie

11:00

Opcje płatności

  • Karta MasterCard
  • Visa