2 Gwiazdki HOTEL DE

Kampung Abdi Resort Syariah Mitra RedDoorz

Parking niedostępny
Zwierzęta domowe dozwolone

Brak ocen

Jalan Raya Babakan Madang, Palm Hill Kadumangu, Sentul, Kec. Citeureup, Kota Bogor, Jawa Barat, 16810 Bogor

Lokalizacja i odległości

location target

Jalan Raya Babakan Madang, Palm Hill Kadumangu, Sentul, Kec. Citeureup, Kota Bogor, Jawa Barat, 16810 Bogor

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Opis hotelu

Obiekt Kampung Abdi Resort Syariah Mitra RedDoorz, usytuowany w miejscowości Bogor, oferuje bezpłatne Wi-Fi oraz bezpłatny prywatny parking. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Park rozrywki Taman Mini Indonesia Indah – 35 km. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Ogród zoologiczny Ragunan ( 40 km), Centrum handlowe Grand Galaxy Park ( 43 km), Centrum handlowe Pondok Indah Mall ( 44 km). Odległość ważnych miejsc od hotelu: Centrum handlowe Pacific Place – 45 km, Selamat Datang Monument – 48 km. W każdej opcji zakwaterowania znajduje się prywatna łazienka z bezpłatnym zestawem kosmetyków. W każdym pokoju w obiekcie zapewniono klimatyzację i prywatną łazienkę. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Centrum handlowe Grand Indonesia – 48 km, Centrum handlowe Sarinah – 48 km. Lotnisko Lotnisko Dżakarta-Halim Perdanakusuma znajduje się 34 km od obiektu.

Najpopularniejsze udogodnienia

Zwierzęta domowe dozwolone

Bezpłatnie dla gości HOTEL DE

  • Parking bezpośrednio przy hotelu

Często zadawane pytania dotyczące Kampung Abdi Resort Syariah Mitra RedDoorz

Kampung Abdi Resort Syariah Mitra RedDoorz nie posiada parkingu.
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od .
Wymeldowanie powinno nastąpić przed .
Rezerwując Kampung Abdi Resort Syariah Mitra RedDoorz goście HOTEL DE otrzymują następujące dodatkowe darmowe usługi:
  • dotParking bezpośrednio przy hotelu
Hotel nie dysponuje własną restauracją.
Kampung Abdi Resort Syariah Mitra RedDoorz nie posiada udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami.
Kampung Abdi Resort Syariah Mitra RedDoorz nie dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotVisa
  • dotKarta MasterCard
Za pomocą konta myHOTEL DE zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.

Informacje o hotelu

Opcje płatności

  • Visa
  • Karta MasterCard