3 Gwiazdki HOTEL DE

Queens Hotel

Parking niedostępny
Zwierzęta domowe dozwolone
Bar hotelowy
Winda

Brak ocen

Marine Parade, BN21 3DY Eastbourne

Lokalizacja i odległości

location target

Marine Parade, BN21 3DY Eastbourne

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Opis hotelu

Obiekt Queens Hotel zlokalizowany jest nad brzegiem morza w Eastbourne i zapewnia widok na molo. Ten wiktoriański hotel oferuje 2 restauracje, salon słoneczny i bar, w którym organizowane są wieczory rozrywkowe. Na terenie posesji dostępna jest ograniczona liczba bezpłatnych miejsc parkingowych. Hotel Queens wyróżnia oryginalna fasada, okna wykuszowe i tarasy. Pokoje odznaczają się prostym wystrojem. Każdy z nich obejmuje łazienkę i jest wyposażony w telewizor z płaskim ekranem. Obiekt Queens Hotel udostępnia także otoczony zielenią i kwiatami taras, na którym znajdują się stoły piknikowe. Podczas pobytu Goście mogą wybrać się na spacer po pobliskiej promenadzie, prowadzącej do plaż i parku Carpet Gardens. Do dworca kolejowego w Eastbourne można dojść z hotelu w 15 minut. Hotel zapewnia prywatny parking z około 30 miejscami. Serving times: Breakfast: 08:00 - 09:30 Dinner: 18:15 - 19:00 The hotel will confirm your dining times on arrival. You can pre-book your evening meals at a discounted rate of GBP 17 per person per night. Cancellation charges apply. Please note that this property cannot accommodate hen and stag, or similar parties. Please note that the hotel's 30 car-parking spaces are on a first-come, first-served basis.

Najpopularniejsze udogodnienia

Zwierzęta domowe dozwolone
Bar hotelowy
Winda

Bezpłatnie dla gości HOTEL DE

  • Parking bezpośrednio przy hotelu

Często zadawane pytania dotyczące Queens Hotel

Queens Hotel nie posiada parkingu.
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od .
Wymeldowanie powinno nastąpić przed .
Rezerwując Queens Hotel goście HOTEL DE otrzymują następujące dodatkowe darmowe usługi:
  • dotParking bezpośrednio przy hotelu
Hotel nie dysponuje własną restauracją.
Queens Hotel nie posiada udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami.
Queens Hotel nie dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotDiners Club
  • dotKarta MasterCard
  • dotVisa
Za pomocą konta myHOTEL DE zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.

Informacje o hotelu

Opcje płatności

  • Diners Club
  • Karta MasterCard
  • Visa