3 Gwiazdki HOTEL DE

Hotel Abedrooms- Budget stay Thanjavur

Parking niedostępny
Zwierzęta domowe dozwolone

Brak ocen

Saratha Nagar, Thiruvenkadam Nagar, Tricy Main road Opp Banana Leaf Restaurant, Next To KMS Hakkim Briyani Road, 613005 Thandżawur

Lokalizacja i odległości

location target

Saratha Nagar, Thiruvenkadam Nagar, Tricy Main road Opp Banana Leaf Restaurant, Next To KMS Hakkim Briyani Road, 613005 Thandżawur

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Opis hotelu

3-gwiazdkowy obiekt Hotel Abedrooms- Budget stay Thanjavur znajduje się w miejscowości Tańdźawur. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Adi Kumbeswarar Temple – 44 km, Kasi Viswanathar Temple – 45 km. Obiekt zapewnia całodobową recepcję, transfer lotniskowy, obsługę pokoju oraz bezpłatne Wi-Fi. W każdym pokoju w obiekcie znajduje się szafa, telewizor z płaskim ekranem oraz prywatna łazienka. Pościel i ręczniki są zapewnione. W prywatnej łazience zapewniono prysznic i bezpłatny zestaw kosmetyków. Na miejscu serwowane jest śniadanie wegetariańskie. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Mahamaham Tank – 45 km. Lotnisko Lotnisko Tiruchirappalli znajduje się 54 km od obiektu. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie. Przed przyjazdem należy dokonać przedpłaty przelewem. Personel obiektu przekaże Gościom szczegółowe informacje po dokonaniu rezerwacji.

Najpopularniejsze udogodnienia

Zwierzęta domowe dozwolone

Bezpłatnie dla gości HOTEL DE

  • Parking bezpośrednio przy hotelu

Często zadawane pytania dotyczące Hotel Abedrooms- Budget stay Thanjavur

Hotel Abedrooms- Budget stay Thanjavur nie posiada parkingu.
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od .
Wymeldowanie powinno nastąpić przed .
Rezerwując Hotel Abedrooms- Budget stay Thanjavur goście HOTEL DE otrzymują następujące dodatkowe darmowe usługi:
  • dotParking bezpośrednio przy hotelu
Hotel nie dysponuje własną restauracją.
Hotel Abedrooms- Budget stay Thanjavur nie posiada udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami.
Hotel Abedrooms- Budget stay Thanjavur nie dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotKarta MasterCard
  • dotVisa
Za pomocą konta myHOTEL DE zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.

Informacje o hotelu

Opcje płatności

  • Karta MasterCard
  • Visa