1 Gwiazdki HOTEL DE

HOTEL OM INN

Parking niedostępny
Zwierzęta domowe dozwolone
Winda

Brak ocen

4th FLOOR , PRAMUKH SQUARE ABOVE D-MART,SARGASAN GANDHINGAR, 382421 Gandhinager

Lokalizacja i odległości

location target

4th FLOOR , PRAMUKH SQUARE ABOVE D-MART,SARGASAN GANDHINGAR, 382421 Gandhinager

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Opis hotelu

1-gwiazdkowy obiekt HOTEL OM INN położony jest w miejscowości Gandhinagar. Oferta obiektu obejmuje obsługę pokoju. Na miejscu znajduje się również restauracja i taras. Dla Gości zapewniono takie udogodnienia, jak całodobowa recepcja i bankomat. Personel służy także pomocą w wymianie walut. Serwowane jest śniadanie w formie bufetu lub amerykańskie. Lotnisko Lotnisko Sardar Vallabhbhai Patel International znajduje się 17 km od obiektu. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie. Goście poniżej 18. roku życia mogą zameldować się wyłącznie z rodzicem lub oficjalnym opiekunem.

Najpopularniejsze udogodnienia

Zwierzęta domowe dozwolone
Winda

Bezpłatnie dla gości HOTEL DE

  • Parking bezpośrednio przy hotelu

Często zadawane pytania dotyczące HOTEL OM INN

HOTEL OM INN nie posiada parkingu.
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od .
Wymeldowanie powinno nastąpić przed .
Rezerwując HOTEL OM INN goście HOTEL DE otrzymują następujące dodatkowe darmowe usługi:
  • dotParking bezpośrednio przy hotelu
Hotel nie dysponuje własną restauracją.
HOTEL OM INN nie posiada udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami.
HOTEL OM INN nie dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotDiners Club
  • dotKarta MasterCard
  • dotChiny UnionPay
  • dotVisa
Za pomocą konta myHOTEL DE zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.

Informacje o hotelu

Opcje płatności

  • Diners Club
  • Karta MasterCard
  • Chiny UnionPay
  • Visa