3 Gwiazdki HOTEL DE

Sri Gemunu Beach Resort

Parking niedostępny
Zwierzęta domowe dozwolone
Bar hotelowy

Brak ocen

Dalawella, Unawatuna, 80600 Unawatuna

Lokalizacja i odległości

location target

Dalawella, Unawatuna, 80600 Unawatuna

Najbliższe lotnisko5 km
Najbliższa stacja2 km
Centrum miasta3 km

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Opis hotelu

Situated 5.6 km from Japanese Peace Pagoda in Unawatuna, Sri Gemunu Beach Resort welcomes guests with a restaurant and bar. Free private parking is available on site. Rooms have a flat-screen satellite TV and a seating area to relax in after a busy day. Rooms are equipped with a private bathroom. For your comfort, you will find free toiletries and a hairdryer. Sri Gemunu Beach Resort features free WiFi . You will find a shared lounge at the property. Bike hire and car hire are available at this resort and the area is popular for snorkelling and diving. Galle Fort is 8.1 km from Sri Gemunu Beach Resort, while Galle Light House is 8.6 km from the property.

Najpopularniejsze udogodnienia

Zwierzęta domowe dozwolone
Bar hotelowy

Bezpłatnie dla gości HOTEL DE

  • Parking bezpośrednio przy hotelu

Często zadawane pytania dotyczące Sri Gemunu Beach Resort

Sri Gemunu Beach Resort nie posiada parkingu.
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od .
Wymeldowanie powinno nastąpić przed .
Najbliższy dworzec znajduje się 2 km od hotelu.
Najbliższe lotnisko znajduje się 5 km od hotelu.
Rezerwując Sri Gemunu Beach Resort goście HOTEL DE otrzymują następujące dodatkowe darmowe usługi:
  • dotParking bezpośrednio przy hotelu
Hotel nie dysponuje własną restauracją.
Sri Gemunu Beach Resort posiada udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami.
Sri Gemunu Beach Resort nie dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotKarta MasterCard
  • dotVisa
Za pomocą konta myHOTEL DE zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.

Informacje o hotelu

Opcje płatności

  • Karta MasterCard
  • Visa