2 Gwiazdki HOTEL DE

Yilai Suqian Baolong Plaza green bee shop

Zameldowanie: 12:00Wymeldowanie: 12:00
  • Bezpłatne Wi-Fi

  • 1 butelka wody mineralnej

  • Wi-Fi

  • Telewizja kablowa

  • Winda

  • Bezpłatne Wi-Fi

Brak ocen

Building 21, 24 Baolong city square, Sucheng District, Suqian City, Jiangsu Province, undefined Suqian

Lokalizacja i odległości

location target

Building 21, 24 Baolong city square, Sucheng District, Suqian City, Jiangsu Province, undefined Suqian

Najbliższe lotnisko69 km
Centrum miasta2 km

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Najpopularniejsze udogodnienia

  • Telewizja kablowa
  • Winda
  • Bezpłatne Wi-Fi

Bezpłatnie dla gości HOTEL DE

  • 1 butelka wody mineralnej
  • Bezpłatne Wi-Fi

Często zadawane pytania dotyczące Yilai Suqian Baolong Plaza green bee shop

Yilai Suqian Baolong Plaza green bee shop udostępnia darmowe Wi-Fi we wszystkich pokojach.
Yilai Suqian Baolong Plaza green bee shop nie posiada parkingu.
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od 12:00.
Wymeldowanie powinno nastąpić przed 12:00.
Najbliższe lotnisko znajduje się 69 km od hotelu.
Rezerwując Yilai Suqian Baolong Plaza green bee shop goście HOTEL DE otrzymują następujące dodatkowe darmowe usługi:
  • dot1 butelka wody mineralnej
  • dotBezpłatne Wi-Fi
Hotel nie dysponuje własną restauracją.
Yilai Suqian Baolong Plaza green bee shop nie posiada udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami.
Yilai Suqian Baolong Plaza green bee shop nie dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotKarta MasterCard
  • dotVisa
Za pomocą konta myHOTEL DE zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.

Informacje o hotelu

Czas obsługi

Najwcześniejsze zameldowanie

12:00

Najpóźniejsze wymeldowanie

12:00

Opcje płatności

  • Karta MasterCard
  • Visa