od75 € / noc
4 Gwiazdki HOTEL DE

Kopernikus Hotel Prag

Zameldowanie: 14:00Wymeldowanie: 12:00
od75 € / noc
Bezpłatne Wi-Fi
Parking niedostępny
Restauracja
Zwierzęta domowe dozwolone
Minibarek
Biurko
Telewizja kablowa

Brak ocen

Kraljice Natalije 27, 11000 Belgrad

Lokalizacja i odległości

location target

Kraljice Natalije 27, 11000 Belgrad

Hotel położony jest w centrum Belgradu, w jednej z najstarszych dzielnic miasta, Savamala. W odległości kilku kroków znajduje się główny dworzec kolejowy. W pobliżu znaleźć można liczne atrakcje kulturalne stolicy Serbii. Podróżnym zaleca się wycieczkę z przewodnikiem po rozległym systemie katakumb.

Najbliższe lotnisko19 km
Najbliższa stacja2,8 km
Centrum miasta1 km

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Opis hotelu

Tradycyjny Hotel Prag to doskonałe miejsce na spokojny wypoczynek w nowoczesnej atmosferze dla gości podróżujących zarówno prywatnie, jak i służbowo. Elegancko urządzone pokoje wyposażone są we wszelkie, możliwe udogodnienia, takie jak bezpłatny dostęp do Internetu. Gwarantują one udany i produktywny pobyt. Hotel udostępnia sale konferencyjne. Podróżni mogą odprężyć się w pubie i restauracji.

Najpopularniejsze udogodnienia

Minibarek
Biurko
Telewizja kablowa
Sejf w pokoju
Klimatyzacja
Bar hotelowy
Restauracja
Łazienka
Winda

Bezpłatnie dla gości HOTEL DE

  • Bezpłatne Wi-Fi

Często zadawane pytania dotyczące Kopernikus Hotel Prag

Kopernikus Hotel Prag udostępnia darmowe Wi-Fi we wszystkich pokojach.
Kopernikus Hotel Prag nie posiada parkingu.
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od 14:00.
Wymeldowanie powinno nastąpić przed 12:00.
Najbliższy dworzec znajduje się 2.8 km od hotelu.
Najbliższe lotnisko znajduje się 18.9 km od hotelu.
Rezerwując Kopernikus Hotel Prag goście HOTEL DE otrzymują następujące dodatkowe darmowe usługi:
  • dotBezpłatne Wi-Fi
Hotel dysponuje własną restauracją.
Kopernikus Hotel Prag nie posiada udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami.
Kopernikus Hotel Prag dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
W hotelu Kopernikus Hotel Prag recepcja czynna jest w godzinach:
  • dotW tygodniu: działająca 24 godziny na dobę
  • dotW weekend: działająca 24 godziny na dobę
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotAmerican Express
  • dotVisa
  • dotKarta MasterCard
Za pomocą konta myHOTEL DE zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.
clean and safe

Clean & Safe Protocol

Self Inspected Hotel

Hotel został poddany samokontroli w zakresie wzmocnionych środków ochronnych.

Informacje o hotelu

Czas obsługi

Recepcja

działająca 24 godziny na dobę

Recepcja obsadzona w weekendy

działająca 24 godziny na dobę

Najwcześniejsze zameldowanie

14:00

Najpóźniejsze wymeldowanie

12:00

Języki

  • Wielojęzyczny personel 24 godziny na dobę

Opcje płatności

  • American Express
  • Visa
  • Karta MasterCard