Kyoto Miyabi Kawaramachi
Kyoto Miyabi Kawaramachi
Kyoto Miyabi Kawaramachi
Kyoto Miyabi Kawaramachi

Kyoto Miyabi Kawaramachi

Zameldowanie: 15:00Wymeldowanie: 10:00
Parking niedostępny
Pokój dla niepalących

Brak ocen

692 7, Ishifudono cho, Fuyacho higashiiru, Matsubara dori, Shimogyo ku, Kyoto city, Kyoto 600 8047, Japan., 6008047 Kyoto-shi

Lokalizacja i odległości

location target

692 7, Ishifudono cho, Fuyacho higashiiru, Matsubara dori, Shimogyo ku, Kyoto city, Kyoto 600 8047, Japan., 6008047 Kyoto-shi

Najbliższe lotnisko40 km
Najbliższa stacja1 km
Centrum miasta1 km

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Najpopularniejsze udogodnienia

Pokój dla niepalących

Często zadawane pytania dotyczące Kyoto Miyabi Kawaramachi

Kyoto Miyabi Kawaramachi nie posiada parkingu.
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od 15:00.
Wymeldowanie powinno nastąpić przed 10:00.
Najbliższy dworzec znajduje się 1 km od hotelu.
Najbliższe lotnisko znajduje się 40 km od hotelu.
Kyoto Miyabi Kawaramachi nie przewidział dodatkowych darmowych usług dla gości HOTEL DE.
Hotel nie dysponuje własną restauracją.
Kyoto Miyabi Kawaramachi nie posiada udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami.
Kyoto Miyabi Kawaramachi nie dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
W hotelu Kyoto Miyabi Kawaramachi recepcja czynna jest w godzinach:
  • dotW tygodniu: 07:00 - 23:00
  • dotW weekend: 07:00 - 23:00
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotKarta MasterCard
  • dotAmerican Express
  • dotVisa
  • dotDiners Club
  • dotJapan Credit Bureau
Za pomocą konta myHOTEL DE zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.

Informacje o hotelu

Czas obsługi

Recepcja

07:00 - 23:00

Najwcześniejsze zameldowanie

15:00

Najpóźniejsze wymeldowanie

10:00

Opcje płatności

  • Karta MasterCard
  • American Express
  • Visa
  • Diners Club
  • Japan Credit Bureau