4 HOTEL DE-sterren

LEMON TREE HOTEL ALWAR

Inchecken: 14:00Uitchecken: 12:00
Parkeergelegenheid niet beschikbaar
1 fles mineraalwater

Nog geen beoordeling

MGB SHANTI KUNJ, 301001 Alwar, Rajasthan

Locatie en afstanden

location target

MGB SHANTI KUNJ, 301001 Alwar, Rajasthan

Dichtstbijzijnde luchthaven140 km
Stadscentrum3 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Gratis voor gasten van HOTEL DE

  • 1 fles mineraalwater
  • Parkeergelegenheid direct bij het hotel

Veelgestelde vragen over LEMON TREE HOTEL ALWAR

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het LEMON TREE HOTEL ALWAR.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 14:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 12:00 klok.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 136 km van het hotel.
De volgende voordelen die HOTEL DE-klanten krijgen bij het boeken van het LEMON TREE HOTEL ALWAR:
  • dot1 fles mineraalwater
  • dotParkeergelegenheid direct bij het hotel
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
LEMON TREE HOTEL ALWAR is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het LEMON TREE HOTEL ALWAR geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
In het LEMON TREE HOTEL ALWAR zijn de receptietijden als volgt:
  • dotTijdens de week: 24 uur per dag aanwezig
  • dotIn het weekend: 24 uur per dag aanwezig
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotJapan Credit Bureau
  • dotMastercard
  • dotDiners Club
  • dotAmerican Express
  • dotVisa
Met uw myHOTEL DE-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
clean and safe

Clean & Safe Protocol

Self Inspected Hotel

Het hotel heeft een zelfinspectie ondergaan met betrekking tot de verbeterde beschermende maatregelen.

Hotelinformatie

Servicetijden

Receptie

24 uur per dag aanwezig

Receptie bemand tijdens het weekend

24 uur per dag aanwezig

Vroegste check-in

14:00

Laatste check-out

12:00

Gesproken talen

  • Engels sprekend personeel

Betaalopties

  • Japan Credit Bureau
  • Mastercard
  • Diners Club
  • American Express
  • Visa
Duurzaamheid
Duurzaamheidsgegevens gerapporteerd via HRS Green StayGreen Stay

Dit hotel meet en rapporteert zijn ecologische voetafdruk - inclusief koolstof, water en afval - via de HRS Green Stay-beoordeling, gebaseerd op de HCMI- en HWMI-methodologieën van de Sustainable Hospitality Alliance. De onderstaande scores geven de prestaties van het hotel per bezette kamernacht weer, gemeten aan de hand van de Green Stay-drempelwaarden voor de betreffende regio.

De Green Stay-indicator geeft de door hotels gerapporteerde gegevens weer; het is geen milieucertificering.

Koolstofdioxide

A

15 kg CO₂ / nacht

Water

A

98 liter / nacht

Afval

D

De cijfers weerspiegelen de door het hotel gerapporteerde gegevens voor 2019. Deze gegevens zijn niet recent bijgewerkt en moeten opnieuw worden ingediend.

Berekeningen omvatten Scope 1, 2 en gedeeltelijk Scope 3. Ze sluiten de upstream supply chain (Scope 3.2-3.14) uit en vormen geen volledige levenscyclusbeoordeling (LCA). HRS voert plausibiliteits- en anomaliecontroles uit en verifieert of controleert de duurzaamheidsgegevens die door de hotels worden verstrekt niet onafhankelijk.