2 HOTEL DE-sterren

洛阳普罗旺斯主题酒店

Parkeergelegenheid niet beschikbaar
Airconditioning
Minibar
Lift
Badkamer
Wifi
Bureau

Nog geen beoordeling

纱厂南路唐宫路向北100米路东(金阳国际楼下), undefined Luoyang

Locatie en afstanden

location target

纱厂南路唐宫路向北100米路东(金阳国际楼下), undefined Luoyang

Dichtstbijzijnde luchthaven9 km
Dichtstbijzijnd station7 km
Stadscentrum6 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Populairste faciliteiten

Airconditioning
Minibar
Lift
Badkamer
Wifi
Bureau
Kabel-tv

Veelgestelde vragen over 洛阳普罗旺斯主题酒店

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het 洛阳普罗旺斯主题酒店.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan klok.
Het dichtstbijzijnde station is 7 km verwijderd van de accommodatie.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 9 km van het hotel.
Helaas biedt het 洛阳普罗旺斯主题酒店 geen voordelen voor HOTEL DE-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
洛阳普罗旺斯主题酒店 is helaas niet drempelvrij.
De hotelkamers in 洛阳普罗旺斯主题酒店 zijn uitgerust met een eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotChina UnionPay
Met uw myHOTEL DE-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.

Hotelinformatie

Betaalopties

  • China UnionPay