3 HOTEL DE-sterren

Roma Motel

Parkeergelegenheid
Zwembad
Kabel-tv
Wifi
Bureau
Airconditioning

Nog geen beoordeling

11 Bowen Street, 4455 Roma, Roma

Locatie en afstanden

location target

11 Bowen Street, 4455 Roma, Roma

Dichtstbijzijnde luchthaven4 km
Stadscentrum2 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Populairste faciliteiten

Kabel-tv
Wifi
Bureau
Airconditioning
Zwembad
Parkeergelegenheid

Veelgestelde vragen over Roma Motel

Gasten van het Roma Motel kunnen gebruik maken van de volgende parkeerfaciliteiten:
  • dotParkeergelegenheid hoort bij hotel
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 4 km van het hotel.
Helaas biedt het Roma Motel geen voordelen voor HOTEL DE-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Roma Motel is een van de barrièrevrije hotels in Roma.
De hotelkamers in Roma Motel zijn uitgerust met een eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotDiners Club
  • dotChina UnionPay
  • dotJapan Credit Bureau
  • dotVisa
  • dotMastercard
  • dotAmerican Express
Met uw myHOTEL DE-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.

Hotelinformatie

Betaalopties

  • Diners Club
  • China UnionPay
  • Japan Credit Bureau
  • Visa
  • Mastercard
  • American Express