3 HOTEL DE-sterren

Business Hostel Wiesbaden PRIME

Inchecken: 12:00Uitchecken: 13:00
Gratis wifi
Parkeergelegenheid
Upgrade naar volgende kamertype
Huisdieren toegestaan
Airconditioning
Airconditioning
85.7%
van de gasten beveelt aan

7,9

Goed

Gebaseerd op 7 beoordelingen

Luisenstr. 28, 65185 Wiesbaden, Mitte

Locatie en afstanden

location target

Luisenstr. 28, 65185 Wiesbaden, Mitte

Al beschrijven uw locatie als het centrum - maar we zijn het meest centraal gelegen hotels . Winkelstraten , voetgangersgebieden en stadsplein liggen op slechts 100 meter tot 200 meter .

Dichtstbijzijnde luchthaven27 km
Dichtstbijzijnd station100 m
Stadscentrum1 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Hotel Beschrijving

De PRIME - wonen op de bovenste verdiepingen , omringd door de stad , maar toch erg rustig. Modern, licht , handig purist en privé. De gemeenschappelijke keuken nodigt uit om te ontbijten en koken.

Speciale kenmerken van het hotel

Gratis Wi -Fi , satelliet -tv , gratis : SENSEO koffie, thee , biologische muesli en biologische melk . Alle niet- roken kamers . Rooftop zonsondergang panorama, gedeelde volledig uitgeruste keuken met inductie fornuizen , oven en magnetron , check - in met mobiele tekstbericht ( sms , mobiel nummer te specificeren) . Glazen badkamer met een grote douche . Alle kamers voor privé-gebruik . We noemen ons hostel , omdat sociale ruimtes beschikbaar zijn en beperkte dienstverlening daar. Housekeeping & handdoeken worden elke drie dagen of op aanvraag . De muren zijn volledig bedekt met wit glas . De sfeer is zo mooi , licht en schoon . Wij bieden ondergrondse parkeerplaatsen in het huis en is bereikbaar met de lift handig om dat we de bovenste verdiepingen van het huis te bedienen . Welkom !

Populairste faciliteiten

Airconditioning
Rookvrije kamer
Huisdieren toegestaan
Bureau
Lift
Badkamer
Gratis wifi
Parkeergelegenheid

Gratis voor gasten van HOTEL DE

  • Upgrade naar volgende kamertype
  • Gratis gebruik van een internetterminal
  • Gratis wifi

Veelgestelde vragen over Business Hostel Wiesbaden PRIME

Gratis WLAN op de kamer is beschikbaar voor alle Business Hostel Wiesbaden PRIME gasten.
Gasten van het Business Hostel Wiesbaden PRIME kunnen gebruik maken van de volgende parkeerfaciliteiten:
  • dotParkeergelegenheid bij hotel
  • dotParkeergelegenheid hoort bij hotel
  • dotTarief per 24 uur in garage van hotel: € 10,00
  • dotParkeergelegenheid van hotel, tarief per 24 uur: € 10,00
  • dotVeilige parkeergelegenheid
  • dotVeilige parkeergelegenheid voor fietsen/motoren
Business Hostel Wiesbaden PRIME werd gewaardeerd 7.9 door 7 gasten gemiddeld.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
85.7 % van de gasten bevelen het Business Hostel Wiesbaden PRIME aan voor hun volgende verblijf.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 12:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 13:00 klok.
Het dichtstbijzijnde station is 0.1 km verwijderd van de accommodatie.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 27 km van het hotel.
De volgende voordelen die HOTEL DE-klanten krijgen bij het boeken van het Business Hostel Wiesbaden PRIME:
  • dotUpgrade naar volgende kamertype
  • dotGratis gebruik van een internetterminal
  • dotGratis wifi
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Business Hostel Wiesbaden PRIME is helaas niet drempelvrij.
De hotelkamers in Business Hostel Wiesbaden PRIME zijn uitgerust met een eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
In het Business Hostel Wiesbaden PRIME zijn de receptietijden als volgt:
  • dotTijdens de week: 15:00 - 22:00
  • dotIn het weekend: 11:00 - 22:00
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotVisa
  • dotPinpas
  • dotMastercard
  • dotJapan Credit Bureau
  • dotDiners Club
  • dotAmerican Express
  • dotFacturatie naar bedrijfsaccount mogelijk
Met uw myHOTEL DE-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
clean and safe

Clean & Safe Protocol

Self Inspected Hotel

Het hotel heeft een zelfinspectie ondergaan met betrekking tot de verbeterde beschermende maatregelen.

Hotelinformatie

Servicetijden

Receptie

15:00 - 22:00

Receptie bemand tijdens het weekend

11:00 - 22:00

13:00 - 16:00

Vroegste check-in

12:00

Laatste check-out

13:00

Gesproken talen

  • Meertalig personeel staat 24 uur per dag klaar

Betaalopties

  • Visa
  • Pinpas
  • Mastercard
  • Japan Credit Bureau
  • Diners Club
  • American Express
  • Facturatie naar bedrijfsaccount mogelijk