vanaf€ 64 / nacht
3 HOTEL DE-sterren

Nuovo Rebecchino

Inchecken: 12:00Uitchecken: 10:00
vanaf€ 64 / nacht
  • Gratis wifi

  • 1 fles mineraalwater

  • Huisdieren toegestaan

  • Minibar

  • Rookvrije kamer

5,5

Aantrekkelijk

Gebaseerd op 1 beoordeling

Corso Giuseppe Garibaldi 356, 80142 Napels, NA

Locatie en afstanden

location target

Corso Giuseppe Garibaldi 356, 80142 Napels, NA

Centraal gelegen in Napels, is hotel Nuovo Rebecchino de ideale uitvalsbasis voor het verkennen van deze historische stad.

Dichtstbijzijnde luchthaven4 km
Dichtstbijzijnd station0 m
Stadscentrum2 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Hotel Beschrijving

hotel Nuovo Rebecchino in Napels biedt zijn gasten gastvrije en goed uitgeruste kamers met gratis Wi-Fi. 's Ochtends wacht de gasten een ontbijtbuffet in hotel Nuovo Rebecchino.

Populairste faciliteiten

  • Minibar
  • Huisdieren toegestaan
  • Rookvrije kamer
  • Bureau
  • Kluisje op de kamer
  • Airconditioning
  • Hotelbar
  • Lift
  • Badkamer

Gratis voor gasten van HOTEL DE

  • 1 fles mineraalwater
  • Gratis gebruik van een internetterminal
  • Gratis wifi

Veelgestelde vragen over Nuovo Rebecchino

Gratis WLAN op de kamer is beschikbaar voor alle Nuovo Rebecchino gasten.
Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het Nuovo Rebecchino.
Nuovo Rebecchino werd gewaardeerd 5.5 door 1 gasten gemiddeld.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 12:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 10:00 klok.
Het dichtstbijzijnde station is 0 km verwijderd van de accommodatie.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 4 km van het hotel.
De volgende voordelen die HOTEL DE-klanten krijgen bij het boeken van het Nuovo Rebecchino:
  • dot1 fles mineraalwater
  • dotGratis gebruik van een internetterminal
  • dotGratis wifi
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Nuovo Rebecchino is een van de barrièrevrije hotels in Napels.
De hotelkamers in Nuovo Rebecchino zijn uitgerust met een eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
In het Nuovo Rebecchino zijn de receptietijden als volgt:
  • dotTijdens de week: 24 uur per dag aanwezig
  • dotIn het weekend: 24 uur per dag aanwezig
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotDiners Club
  • dotMastercard
  • dotJapan Credit Bureau
  • dotAmerican Express
  • dotVisa
  • dotFacturatie naar bedrijfsaccount mogelijk
Met uw myHOTEL DE-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.

Hotelinformatie

Servicetijden

Receptie

24 uur per dag aanwezig

Receptie bemand tijdens het weekend

24 uur per dag aanwezig

Vroegste check-in

12:00

Laatste check-out

10:00

Gesproken talen

  • Meertalig personeel staat 24 uur per dag klaar

Betaalopties

  • Diners Club
  • Mastercard
  • Japan Credit Bureau
  • American Express
  • Visa
  • Facturatie naar bedrijfsaccount mogelijk