vanaf€ 165 / nacht
4 HOTEL DE-sterren

De La Ville

Inchecken: 14:00Uitchecken: 11:00
vanaf€ 165 / nacht
Gratis wifi
Gratis parkeren
Parkeergelegenheid
Huisdieren toegestaan
Restaurant
Airconditioning

Nog geen beoordeling

Viale della Repubblica 4, 00053 Civitavecchia, RM

Locatie en afstanden

location target

Viale della Repubblica 4, 00053 Civitavecchia, RM

Dichtstbijzijnde luchthaven49 km
Dichtstbijzijnd station0 m

Hotelvoorwaarden en informatie

Populairste faciliteiten

Huisdieren toegestaan
Airconditioning
Hotelbar
Minibar
Restaurant
Lift
Kabel-tv
Bureau
Badkamer

Gratis voor gasten van HOTEL DE

  • Parkeergelegenheid direct bij het hotel
  • Gratis wifi

Veelgestelde vragen over De La Ville

Gratis WLAN op de kamer is beschikbaar voor alle De La Ville gasten.
Gasten van het De La Ville kunnen gebruik maken van de volgende parkeerfaciliteiten:
  • dotGratis parkeren
  • dotParkeergelegenheid bij hotel
  • dotParkeergelegenheid hoort bij hotel
  • dotBeveiligde parkeergelegenheid
  • dotVeilige parkeergelegenheid voor fietsen/motoren
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 14:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 11:00 klok.
Het dichtstbijzijnde station is 0 km verwijderd van de accommodatie.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 49 km van het hotel.
De volgende voordelen die HOTEL DE-klanten krijgen bij het boeken van het De La Ville:
  • dotParkeergelegenheid direct bij het hotel
  • dotGratis wifi
Het hotel heeft een eigen restaurant.
De La Ville is een van de barrièrevrije hotels in Civitavecchia.
De hotelkamers in De La Ville zijn uitgerust met een eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
In het De La Ville zijn de receptietijden als volgt:
  • dotTijdens de week: 24 uur per dag aanwezig
  • dotIn het weekend: 24 uur per dag aanwezig
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotJapan Credit Bureau
  • dotMastercard
  • dotAmerican Express
  • dotDiners Club
  • dotVisa
  • dotFacturatie naar bedrijfsaccount mogelijk
Met uw myHOTEL DE-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.

Hotelinformatie

Servicetijden

Receptie

24 uur per dag aanwezig

Receptie bemand tijdens het weekend

24 uur per dag aanwezig

Vroegste check-in

14:00

Laatste check-out

11:00

Gesproken talen

  • Meertalig personeel staat 24 uur per dag klaar

Betaalopties

  • Japan Credit Bureau
  • Mastercard
  • American Express
  • Diners Club
  • Visa
  • Facturatie naar bedrijfsaccount mogelijk