1 HOTEL DE-sterren

Big 12 Motel Broken Bow NE

Parkeergelegenheid niet beschikbaar
Huisdieren toegestaan

Nog geen beoordeling

853 East South East Street, NE 68822 Broken Bow

Locatie en afstanden

location target

853 East South East Street, NE 68822 Broken Bow

Dichtstbijzijnde luchthaven91 km
Stadscentrum1 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Hotel Beschrijving

Big 12 Motel Broken Bow NE is gelegen in Broken Bow. De units bij het motel hebben een flatscreen-tv met kabelzenders. Naast een eigen badkamer met een bad of douche en gratis toiletartikelen, hebben kamers bij Big 12 Motel Broken Bow NE ook gratis WiFi. Alle units bij de accommodatie hebben airconditioning en een bureau. Vliegveld Regionale luchthaven Kearney ligt op 107 km afstand. When travelling with pets, please note that an extra charge of USD 20 per pet, per night, per room. applies.Gasten zijn verplicht om een ​​geldig identiteitsbewijs met foto en een creditcard te tonen bij het inchecken. Houd er rekening mee dat alle Speciale Verzoeken afhankelijk zijn van beschikbaarheid en mogelijk extra kosten met zich meebrengen.

Populairste faciliteiten

Huisdieren toegestaan

Gratis voor gasten van HOTEL DE

  • Parkeergelegenheid direct bij het hotel

Veelgestelde vragen over Big 12 Motel Broken Bow NE

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het Big 12 Motel Broken Bow NE.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan klok.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 91 km van het hotel.
De volgende voordelen die HOTEL DE-klanten krijgen bij het boeken van het Big 12 Motel Broken Bow NE:
  • dotParkeergelegenheid direct bij het hotel
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Big 12 Motel Broken Bow NE is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het Big 12 Motel Broken Bow NE geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotAmerican Express
  • dotDiners Club
  • dotMastercard
  • dotVisa
Met uw myHOTEL DE-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.

Hotelinformatie

Betaalopties

  • American Express
  • Diners Club
  • Mastercard
  • Visa