3 HOTEL DE-sterren

Hotel Il Mare Ushimado

Inchecken: 15:00Uitchecken: 11:00
Parkeergelegenheid
Restaurant
Zwembad
Rookvrije kamer
Zwembad
Kabel-tv

Nog geen beoordeling

5381 1, USHIMADOCHO USHIMADO, SETOCHI SHI, OKAYAMA, 701 4302, JAPAN., 7014302 Setouchi-shi

Locatie en afstanden

location target

5381 1, USHIMADOCHO USHIMADO, SETOCHI SHI, OKAYAMA, 701 4302, JAPAN., 7014302 Setouchi-shi

Dichtstbijzijnde luchthaven34 km
Dichtstbijzijnd station17 km
Stadscentrum1 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Populairste faciliteiten

Rookvrije kamer
Restaurant
Zwembad
Kabel-tv
Parkeergelegenheid

Veelgestelde vragen over Hotel Il Mare Ushimado

Gasten van het Hotel Il Mare Ushimado kunnen gebruik maken van de volgende parkeerfaciliteiten:
  • dotParkeergelegenheid bij hotel
  • dotParkeergelegenheid hoort bij hotel
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 15:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 11:00 klok.
Het dichtstbijzijnde station is 17 km verwijderd van de accommodatie.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 34 km van het hotel.
Helaas biedt het Hotel Il Mare Ushimado geen voordelen voor HOTEL DE-gasten.
Het hotel heeft een eigen restaurant.
Hotel Il Mare Ushimado is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het Hotel Il Mare Ushimado geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotJapan Credit Bureau
  • dotAmerican Express
  • dotDiners Club
  • dotMastercard
  • dotVisa
Met uw myHOTEL DE-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.

Hotelinformatie

Servicetijden

Vroegste check-in

15:00

Laatste check-out

11:00

Betaalopties

  • Japan Credit Bureau
  • American Express
  • Diners Club
  • Mastercard
  • Visa