3 HOTEL DE-sterren

ClubHouse Hotel and Suites

Parkeergelegenheid niet beschikbaar
Zwembad
Huisdieren toegestaan
Huisdieren toegestaan
Hotelbar
Lift

Nog geen beoordeling

808 West Sioux Ave Suite 100, SD 57501 Pierre

Locatie en afstanden

location target

808 West Sioux Ave Suite 100, SD 57501 Pierre

Bij Clubhouse Hotel & Suites Pierre zit je in hartje Pierre, op enkele passen van South Dakota Discovery Center en in de buurt van Devil's Gulch. Dit hotel voor families ligt in de buurt van South Dakota State Capitol en Fighting Stallions Memorial.

Dichtstbijzijnde luchthaven6 km
Stadscentrum4 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Hotel Beschrijving

ClubHouse Hotel and Suites in Pierre heeft een 3-sterrenaccommodatie met een terras en een bar. De accommodatie is voorzien van een restaurant en heeft ook een fitnesscentrum, een binnenbad en een hot tub. De accommodatie biedt een 24-uursreceptie, luchthaventransfers, roomservice en gratis WiFi in de hele accommodatie. Kamers bij het hotel hebben een iPod-docking station. De kamers zijn voorzien van een koelkast. ClubHouse Hotel and Suites biedt een als buffet aangeboden ontbijt of continentaal ontbijt. Bij de accommodatie kun je genieten van activiteiten in en rond Pierre, zoals fietsen. Er zijn een business centre en automaten met snacks en drankjes bij ClubHouse Hotel and Suites. South Dakota State Capitol ligt op 1,8 km van het hotel. Vliegveld Regionale luchthaven Pierre ligt op 6 km afstand. Bij het inchecken dient u een geldig identiteitsbewijs met foto en een creditcard te tonen. Alle speciale verzoeken zijn afhankelijk van de beschikbaarheid bij het inchecken. Het hotel kan niet garanderen dat het aan uw verzoek kan voldoen en er kunnen extra kosten aan verbonden zijn.Gasten zijn verplicht om een ​​geldig identiteitsbewijs met foto en een creditcard te tonen bij het inchecken. Houd er rekening mee dat alle Speciale Verzoeken afhankelijk zijn van beschikbaarheid en mogelijk extra kosten met zich meebrengen.

Speciale kenmerken van het hotel

Belangrijke info voor vertrek: Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven. Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Kinderen t/m 17 jaar oud verblijven gratis wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd slapen en de aanwezige bedden gebruiken. Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging. Huisdieren zijn alleen toegestaan in specifieke kamers. Ook andere huisdierbeperkingen gelden. Je kunt na overleg met de accommodatie huisdieren meenemen. De contactgegevens van de accommodatie vind je in de boekingsbevestiging. Toeslagen: De accommodatie brengt de volgende toeslagen en borgsommen in rekening tijdens de serviceverlening, het in- of uitchecken . Toeslag voor babybed: USD 10 per verblijf Toeslag voor extra bed: USD 10 per nacht Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Populairste faciliteiten

Zwembad
Huisdieren toegestaan
Hotelbar
Lift

Gratis voor gasten van HOTEL DE

  • Parkeergelegenheid direct bij het hotel

Veelgestelde vragen over ClubHouse Hotel and Suites

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het ClubHouse Hotel and Suites.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan klok.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 6 km van het hotel.
De volgende voordelen die HOTEL DE-klanten krijgen bij het boeken van het ClubHouse Hotel and Suites:
  • dotParkeergelegenheid direct bij het hotel
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
ClubHouse Hotel and Suites is een van de barrièrevrije hotels in Pierre.
Helaas hebben de hotelkamers in het ClubHouse Hotel and Suites geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotAmerican Express
  • dotVisa
  • dotDiners Club
  • dotMastercard
Met uw myHOTEL DE-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.

Hotelinformatie

Betaalopties

  • American Express
  • Visa
  • Diners Club
  • Mastercard