2 HOTEL DE-sterren

商丘好宜家商务酒店

Parkeergelegenheid niet beschikbaar
Lift
Badkamer
Kabel-tv
Bureau
Airconditioning

Nog geen beoordeling

睢阳区凯旋南路588号(商丘市第一人民医院对面), 476000 Shangqiu

Locatie en afstanden

location target

睢阳区凯旋南路588号(商丘市第一人民医院对面), 476000 Shangqiu

Dichtstbijzijnde luchthaven120 km
Dichtstbijzijnd station17 km
Stadscentrum3 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Populairste faciliteiten

Lift
Badkamer
Kabel-tv
Bureau
Airconditioning

Veelgestelde vragen over 商丘好宜家商务酒店

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het 商丘好宜家商务酒店.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan klok.
Het dichtstbijzijnde station is 17 km verwijderd van de accommodatie.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 119 km van het hotel.
Helaas biedt het 商丘好宜家商务酒店 geen voordelen voor HOTEL DE-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
商丘好宜家商务酒店 is helaas niet drempelvrij.
De hotelkamers in 商丘好宜家商务酒店 zijn uitgerust met een eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotChina UnionPay
Met uw myHOTEL DE-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.

Hotelinformatie

Betaalopties

  • China UnionPay