vanaf₩ 220.000 / nacht
4 HOTEL DE-sterren

Shilla Stay Dongtan

Inchecken: 15:00Uitchecken: 12:00
vanaf₩ 220.000 / nacht
Gratis wifi
Gratis parkeren
Parkeergelegenheid
1 fles mineraalwater
Gebruik van ligstoel tijdens uw verblijf
Restaurant
Kluisje op de kamer

Nog geen beoordeling

161, Nojak-ro, 18454 Hwaseong-si

Locatie en afstanden

location target

161, Nojak-ro, 18454 Hwaseong-si

Het hotel ligt in het oosten van Hwaseong en kijkt uit op een park, waar u lekker kunt ontspannen in de natuur. Winkelliefhebbers zullen de nabijheid van Metapolis Mall geweldig vinden. Hier vindt u niet alleen talrijke winkels, maar ook attracties als een multiplexbioscoop en een ijsbaan.

Dichtstbijzijnde luchthaven47 km
Dichtstbijzijnd station0 m
Stadscentrum10 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Hotel Beschrijving

Verheug u op een onvergetelijke tijd in het luxueuze stadshotel Shilla Stay Dongtan. In de comfortabele, elegant ingerichte kamers zult u zich onmiddellijk thuis voelen. Voor zakelijke bijeenkomsten staan goed uitgeruste conferentieruimtes tot uw beschikking. Als u klaar bent met werken, kunt u aan uw conditie werken in de moderne fitnessstudio. Fijnproevers kunnen hun hart ophalen in de restaurants, die voortreffelijke heerlijkheden serveren.

Populairste faciliteiten

Kluisje op de kamer
Lift
Badkamer
Airconditioning
Restaurant
Kabel-tv
Bureau
Rookvrije kamer
Hotelbar

Gratis voor gasten van HOTEL DE

  • 1 fles mineraalwater
  • Parkeergelegenheid direct bij het hotel
  • Gratis gebruik van een internetterminal
  • Gebruik van ligstoel tijdens uw verblijf
  • Gratis gebruik van garage of parkeergelegenheid bij hotel
  • Gratis wifi

Veelgestelde vragen over Shilla Stay Dongtan

Gratis WLAN op de kamer is beschikbaar voor alle Shilla Stay Dongtan gasten.
Gasten van het Shilla Stay Dongtan kunnen gebruik maken van de volgende parkeerfaciliteiten:
  • dotGratis parkeren
  • dotParkeergelegenheid hoort bij hotel
  • dotParkeergelegenheid van hotel, tarief per 24 uur: ₩ 0
  • dotGemarkeerde parkeerplaats voor minder-validen
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 15:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 12:00 klok.
Het dichtstbijzijnde station is 0 km verwijderd van de accommodatie.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 47 km van het hotel.
De volgende voordelen die HOTEL DE-klanten krijgen bij het boeken van het Shilla Stay Dongtan:
  • dot1 fles mineraalwater
  • dotParkeergelegenheid direct bij het hotel
  • dotGratis gebruik van een internetterminal
  • dotGebruik van ligstoel tijdens uw verblijf
  • dotGratis gebruik van garage of parkeergelegenheid bij hotel
  • dotGratis wifi
Het hotel heeft een eigen restaurant.
Shilla Stay Dongtan is een van de barrièrevrije hotels in Hwaseong-si.
De hotelkamers in Shilla Stay Dongtan zijn uitgerust met een eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
In het Shilla Stay Dongtan zijn de receptietijden als volgt:
  • dotTijdens de week: 24 uur per dag aanwezig
  • dotIn het weekend: 24 uur per dag aanwezig
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotJapan Credit Bureau
  • dotVisa
  • dotAmerican Express
  • dotMastercard
  • dotDiners Club
Met uw myHOTEL DE-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
clean and safe

Clean & Safe Protocol

Self Inspected Hotel

Het hotel heeft een zelfinspectie ondergaan met betrekking tot de verbeterde beschermende maatregelen.

Hotelinformatie

Servicetijden

Receptie

24 uur per dag aanwezig

Receptie bemand tijdens het weekend

24 uur per dag aanwezig

Vroegste check-in

15:00

Laatste check-out

12:00

Gesproken talen

  • Meertalig personeel staat 24 uur per dag klaar

Betaalopties

  • Japan Credit Bureau
  • Visa
  • American Express
  • Mastercard
  • Diners Club
Duurzaamheid
HRS AwardedGreen Stay

Dit hotel meet en rapporteert zijn ecologische voetafdruk - inclusief koolstof, water en afval - via de HRS Green Stay-beoordeling, gebaseerd op de HCMI- en HWMI-methodologieën van de Sustainable Hospitality Alliance. De onderstaande scores geven de gerapporteerde prestaties van het hotel per bezette kamernacht weer, vergeleken met andere hotels die via Green Stay zijn beoordeeld

Koolstofdioxide

A

1,3 kg CO₂ / nacht

Water

A

55 liter / nacht

Afval

A

0,14 kg / nacht

Berekeningen omvatten Scope 1, 2 en gedeeltelijk Scope 3. Ze sluiten de upstream supply chain (Scope 3.2-3.14) uit en vormen geen volledige levenscyclusbeoordeling (LCA). HRS voert plausibiliteits- en anomaliecontroles uit en verifieert of controleert de duurzaamheidsgegevens die door de hotels worden verstrekt niet onafhankelijk.