1 HOTEL DE-sterren

Première Classe SAUMUR

Inchecken: 14:00Uitchecken: 12:00
Parkeergelegenheid
Huisdieren toegestaan
Rookvrije kamer
Badkamer
Bureau
Rolstoelvriendelijk

Nog geen beoordeling

Rue de l Oreau Saint Lambert des Levees 61, 49400 Saumur

Locatie en afstanden

location target

Rue de l Oreau Saint Lambert des Levees 61, 49400 Saumur

Dichtstbijzijnde luchthaven62 km
Dichtstbijzijnd station42 km
Stadscentrum3 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Populairste faciliteiten

Rookvrije kamer
Badkamer
Bureau
Rolstoelvriendelijk
Huisdieren toegestaan
Wifi
Parkeergelegenheid

Veelgestelde vragen over Première Classe SAUMUR

Gasten van het Première Classe SAUMUR kunnen gebruik maken van de volgende parkeerfaciliteiten:
  • dotParkeergelegenheid hoort bij hotel
  • dotVeilige parkeergelegenheid
  • dotGemarkeerde parkeerplaats voor minder-validen
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 14:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 12:00 klok.
Het dichtstbijzijnde station is 42 km verwijderd van de accommodatie.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 62 km van het hotel.
Helaas biedt het Première Classe SAUMUR geen voordelen voor HOTEL DE-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Première Classe SAUMUR is een van de barrièrevrije hotels in Saumur.
Helaas hebben de hotelkamers in het Première Classe SAUMUR geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
In het Première Classe SAUMUR zijn de receptietijden als volgt:
  • dotTijdens de week: 06:30 - 11:00
  • dotIn het weekend: 08:00 - 11:00
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotVisa
  • dotAmerican Express
  • dotMastercard
Met uw myHOTEL DE-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
clean and safe

Clean & Safe Protocol

Expert Inspected Hotel

Het hotel is geïnspecteerd door een onafhankelijke expert op het gebied van hygiëne, reinheid en desinfectie.

Hotelinformatie

Servicetijden

Receptie

06:30 - 11:00

17:00 - 21:00

Receptie bemand tijdens het weekend

08:00 - 11:00

17:00 - 21:00

Vroegste check-in

14:00

Laatste check-out

12:00

Betaalopties

  • Visa
  • American Express
  • Mastercard