vanaf€ 195 / nacht
4 HOTEL DE-sterren

Corso Boutique Hotel

Inchecken: 14:00Uitchecken: 10:00
vanaf€ 195 / nacht
Gratis wifi
Parkeergelegenheid
Gratis gebruik van de sauna
Restaurant
Huisdieren toegestaan
Kluisje op de kamer
60%
van de gasten beveelt aan

7,6

Goed

Gebaseerd op 5 beoordelingen

Megyeház U. 1, 5700 Gyula

Locatie en afstanden

location target

Megyeház U. 1, 5700 Gyula

Boek uw vakantie in het zuidoosten van Hongarije dit jaar en verken de stad Gyula. Het Corso Boutique Hotel verwelkomt u in het centrum van de stad en biedt toegang tot voetgangersgebieden vol winkels en cafés. Na een wandeling van 10 minuten kan men een 13e-eeuws fort vinden waar u kunt genieten van een mooi uitzicht. Mocht het weer tijd zijn om te vertrekken kan u de luchthaven Debrecen op een afstand van 110 kilometer naar het noorden vinden.

Arad International Airport (ARW)52 km
Dichtstbijzijnd station1 km
Stadscentrum1 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Hotel Beschrijving

De onopmerkelijke gevel verbergt ruime kamers, ontworpen in individuele kleuren die HRS gasten voorzien van het comfort van gratis Wi-Fi. 's Ochtends wordt u overweldigd door eieren, worsten, kazen en nog veel meer ontbijtonderdelen om van te watertanden.

Populairste faciliteiten

Kluisje op de kamer
Badkamer
Minibar
Restaurant
Lift
Airconditioning
Hotelbar
Huisdieren toegestaan
Rookvrije kamer

Gratis voor gasten van HOTEL DE

  • Gratis gebruik van de sauna
  • Gratis wifi

Veelgestelde vragen over Corso Boutique Hotel

Gratis WLAN op de kamer is beschikbaar voor alle Corso Boutique Hotel gasten.
Gasten van het Corso Boutique Hotel kunnen gebruik maken van de volgende parkeerfaciliteiten:
  • dotParkeergelegenheid bij hotel
  • dotParkeergelegenheid hoort bij hotel
  • dotParkeergelegenheid van hotel, tarief per 24 uur: € 4,00
  • dotVeilige parkeergelegenheid
  • dotBeveiligde parkeergelegenheid
  • dotVeilige parkeergelegenheid voor fietsen/motoren
  • dotParkeren met oplaadmogelijkheid voor elektrische auto's
Corso Boutique Hotel werd gewaardeerd 7.6 door 5 gasten gemiddeld.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
60 % van de gasten bevelen het Corso Boutique Hotel aan voor hun volgende verblijf.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 14:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 10:00 klok.
Het dichtstbijzijnde station is 1 km verwijderd van de accommodatie.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 52 km van het hotel.
De volgende voordelen die HOTEL DE-klanten krijgen bij het boeken van het Corso Boutique Hotel:
  • dotGratis gebruik van de sauna
  • dotGratis wifi
Het hotel heeft een eigen restaurant.
Corso Boutique Hotel is een van de barrièrevrije hotels in Gyula.
De hotelkamers in Corso Boutique Hotel zijn uitgerust met een eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
In het Corso Boutique Hotel zijn de receptietijden als volgt:
  • dotTijdens de week: 24 uur per dag aanwezig
  • dotIn het weekend: 24 uur per dag aanwezig
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotMastercard
  • dotVisa
  • dotFacturatie naar bedrijfsaccount mogelijk
Met uw myHOTEL DE-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.

Hotelinformatie

Servicetijden

Receptie

24 uur per dag aanwezig

Receptie bemand tijdens het weekend

24 uur per dag aanwezig

Vroegste check-in

14:00

Laatste check-out

10:00

Gesproken talen

  • Meertalig personeel staat 24 uur per dag klaar

Betaalopties

  • Mastercard
  • Visa
  • Facturatie naar bedrijfsaccount mogelijk