2 HOTEL DE-sterren

MOTEL 6 GREENVILLE - SIMPSONVILLE

Parkeergelegenheid
Huisdieren toegestaan
Rolstoelvriendelijk
Rolstoelvriendelijk
Parkeergelegenheid

Nog geen beoordeling

3706 GRANDVIEW DR, 29680 Simpsonville

Locatie en afstanden

location target

3706 GRANDVIEW DR, 29680 Simpsonville

Dichtstbijzijnde luchthaven20 km
Dichtstbijzijnd station21 km
Stadscentrum1 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Populairste faciliteiten

Huisdieren toegestaan
Rolstoelvriendelijk
Parkeergelegenheid

Veelgestelde vragen over MOTEL 6 GREENVILLE - SIMPSONVILLE

Gasten van het MOTEL 6 GREENVILLE - SIMPSONVILLE kunnen gebruik maken van de volgende parkeerfaciliteiten:
  • dotParkeergelegenheid hoort bij hotel
  • dotGemarkeerde parkeerplaats voor minder-validen
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 13:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan klok.
Het dichtstbijzijnde station is 21 km verwijderd van de accommodatie.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 20 km van het hotel.
Helaas biedt het MOTEL 6 GREENVILLE - SIMPSONVILLE geen voordelen voor HOTEL DE-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
MOTEL 6 GREENVILLE - SIMPSONVILLE is een van de barrièrevrije hotels in Simpsonville.
Helaas hebben de hotelkamers in het MOTEL 6 GREENVILLE - SIMPSONVILLE geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotJapan Credit Bureau
  • dotAmerican Express
  • dotDiners Club
  • dotMastercard
  • dotVisa
Met uw myHOTEL DE-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.

Hotelinformatie

Servicetijden

Vroegste check-in

13:00

Betaalopties

  • Japan Credit Bureau
  • American Express
  • Diners Club
  • Mastercard
  • Visa