2 HOTEL DE-sterren

Centre Plage

Inchecken: 17:00Uitchecken: 11:00
Gratis wifi
Parkeergelegenheid niet beschikbaar
Huisdieren toegestaan
Airconditioning
Airconditioning
Kluisje op de kamer
Wifi

Nog geen beoordeling

Allee des Palmiers 4, 66700 Argelès-sur-Mer

Locatie en afstanden

location target

Allee des Palmiers 4, 66700 Argelès-sur-Mer

Het hotel ligt op korte loopafstand van het strand in Argeles-sur-Mer, het hotel is de ideale plaats voor iedereen die op zoek is naar een ontspannen en leuke vakantie. U kunt in de nabijgelegen bergen wandelen of de dag rustig doorbrengen op het strand. De grens van Spanje bereikt u met de auto binnen 35 minuten.

Perpignan-Rivesaltes (Llabanère) Airport (PGF)25 km
Dichtstbijzijnd station100 m
Stadscentrum2 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Hotel Beschrijving

Moderne en goed uitgeruste kamers met gratis Wi-Fi wachten u in het Hotel Centre Plage. In de ochtend wordt een ontbijtbuffet geserveerd. Bovendien kunt u gratis gebruikmaken van de parkeervoorzieningen nabij het hotel. De vriendelijke receptiemedewerkers helpen u graag.

Populairste faciliteiten

Airconditioning
Kluisje op de kamer
Minibar
Rookvrije kamer
Huisdieren toegestaan
Bureau
Badkamer
Lift
Kabel-tv

Gratis voor gasten van HOTEL DE

  • Gratis wifi

Veelgestelde vragen over Centre Plage

Gratis WLAN op de kamer is beschikbaar voor alle Centre Plage gasten.
Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het Centre Plage.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 17:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 11:00 klok.
Het dichtstbijzijnde station is 0.1 km verwijderd van de accommodatie.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 25 km van het hotel.
De volgende voordelen die HOTEL DE-klanten krijgen bij het boeken van het Centre Plage:
  • dotGratis wifi
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Centre Plage is helaas niet drempelvrij.
De hotelkamers in Centre Plage zijn uitgerust met een eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
In het Centre Plage zijn de receptietijden als volgt:
  • dotTijdens de week: 08:00 - 12:00
  • dotIn het weekend: 08:00 - 12:00
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotVisa
  • dotMastercard
  • dotAmerican Express
  • dotFacturatie naar bedrijfsaccount mogelijk
Met uw myHOTEL DE-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.

Hotelinformatie

Servicetijden

Receptie

08:00 - 12:00

17:00 - 21:00

Receptie bemand tijdens het weekend

08:00 - 12:00

17:00 - 21:00

Vroegste check-in

17:00

Laatste check-out

11:00

Gesproken talen

  • Engels sprekend personeel

Betaalopties

  • Visa
  • Mastercard
  • American Express
  • Facturatie naar bedrijfsaccount mogelijk