SureStay by Best Western Mesa Downtown Area
SureStay by Best Western Mesa Downtown Area
SureStay by Best Western Mesa Downtown Area
SureStay by Best Western Mesa Downtown Area

SureStay by Best Western Mesa Downtown Area

Inchecken: 15:00Uitchecken: 11:00
  • Parkeergelegenheid

  • Zwembad

  • Huisdieren toegestaan

  • Wifi

  • Huisdieren toegestaan

  • Parkeergelegenheid

Nog geen beoordeling

1750 E MAIN ST, 85203-9020 Mesa

Locatie en afstanden

location target

1750 E MAIN ST, 85203-9020 Mesa

Phoenix Sky Harbor International Airport24 km
Stadscentrum4 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Populairste faciliteiten

  • Wifi
  • Zwembad
  • Huisdieren toegestaan
  • Parkeergelegenheid

Veelgestelde vragen over SureStay by Best Western Mesa Downtown Area

Gasten van het SureStay by Best Western Mesa Downtown Area kunnen gebruik maken van de volgende parkeerfaciliteiten:
  • dotParkeergelegenheid hoort bij hotel
  • dotParkeerplaats voor bussen bij hotel
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 15:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 11:00 klok.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 24.14 km van het hotel.
Helaas biedt het SureStay by Best Western Mesa Downtown Area geen voordelen voor HOTEL DE-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
SureStay by Best Western Mesa Downtown Area is een van de barrièrevrije hotels in Mesa.
Helaas hebben de hotelkamers in het SureStay by Best Western Mesa Downtown Area geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotAmerican Express
  • dotMastercard
  • dotDiners Club
  • dotJapan Credit Bureau
  • dotVisa
Met uw myHOTEL DE-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.

Hotelinformatie

Servicetijden

Vroegste check-in

15:00

Laatste check-out

11:00

Betaalopties

  • American Express
  • Mastercard
  • Diners Club
  • Japan Credit Bureau
  • Visa