3 HOTEL DE-sterren

Holiday Inn Express & Suites CULLMAN by IHG

Inchecken: 15:00Uitchecken: 11:00
Parkeergelegenheid
Zwembad
Parkeergelegenheid

Nog geen beoordeling

2052 Hayes Drive NW, 35058 Cullman

Locatie en afstanden

location target

2052 Hayes Drive NW, 35058 Cullman

Het hotel ligt aan de noordelijke rand van Cullman, Alabama, en biedt een directe toegang tot Interstate 65. In slechts een paar minuten rijden kan het stadscentrum worden bereikt, met zijn grote aantal alternatieve winkels. Ga op koopjesjacht! Halverwege daarheen komt u langs het meer Sportsman Lake, met zijn omliggende park. Een ritje met een peddelboot is leuk voor jong en oud!

Birmingham Shuttlesworth International Airport90 km
Stadscentrum5 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Hotel Beschrijving

Bij het Holiday Inn Express Hotel & Suites Cullman zult u zich vanaf het moment dat u aankomt op uw gemak voelen. Doe alsof u thuis bent op de knusse kamers, leg uw voeten omhoog en geniet van alle moderne gemakken. Na een diepe slaap biedt het ontbijtbuffet u energie voor de dag.

Populairste faciliteiten

Zwembad
Parkeergelegenheid

Veelgestelde vragen over Holiday Inn Express & Suites CULLMAN by IHG

Gasten van het Holiday Inn Express & Suites CULLMAN by IHG kunnen gebruik maken van de volgende parkeerfaciliteiten:
  • dotParkeergelegenheid hoort bij hotel
  • dotGemarkeerde parkeerplaats voor minder-validen
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 15:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 11:00 klok.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 90.12 km van het hotel.
Helaas biedt het Holiday Inn Express & Suites CULLMAN by IHG geen voordelen voor HOTEL DE-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Holiday Inn Express & Suites CULLMAN by IHG is een van de barrièrevrije hotels in Cullman.
Helaas hebben de hotelkamers in het Holiday Inn Express & Suites CULLMAN by IHG geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotAmerican Express
  • dotMastercard
  • dotVisa
Met uw myHOTEL DE-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
clean and safe

Clean & Safe Protocol

Self Inspected Hotel

Het hotel heeft een zelfinspectie ondergaan met betrekking tot de verbeterde beschermende maatregelen.

Hotelinformatie

Servicetijden

Vroegste check-in

15:00

Laatste check-out

11:00

Betaalopties

  • American Express
  • Mastercard
  • Visa
Duurzaamheid
Duurzaamheidsgegevens gerapporteerd via HRS Green StayGreen Stay

Dit hotel meet en rapporteert zijn ecologische voetafdruk - inclusief koolstof, water en afval - via de HRS Green Stay-beoordeling, gebaseerd op de HCMI- en HWMI-methodologieën van de Sustainable Hospitality Alliance. De onderstaande scores geven de prestaties van het hotel per bezette kamernacht weer, gemeten aan de hand van de Green Stay-drempelwaarden voor de betreffende regio.

De Green Stay-indicator geeft de door hotels gerapporteerde gegevens weer; het is geen milieucertificering.

Koolstofdioxide

A

12 kg CO₂ / nacht

Water

D

Afval

D

De cijfers weerspiegelen de door het hotel gerapporteerde gegevens voor 2024.

Berekeningen omvatten Scope 1, 2 en gedeeltelijk Scope 3. Ze sluiten de upstream supply chain (Scope 3.2-3.14) uit en vormen geen volledige levenscyclusbeoordeling (LCA). HRS voert plausibiliteits- en anomaliecontroles uit en verifieert of controleert de duurzaamheidsgegevens die door de hotels worden verstrekt niet onafhankelijk.

Duurzaamheidsprogramma's

Journey To Tomorrow