5 HOTEL DE-sterren

Rixos Phu Quoc Island

Inchecken: 15:00Uitchecken: 12:00
Parkeergelegenheid niet beschikbaar
Lift
Hotelbar

Nog geen beoordeling

KHU PHO HON THOM AN THOI DAC KHU PHU QUOC, 920000 Phủ Lý

Locatie en afstanden

location target

KHU PHO HON THOM AN THOI DAC KHU PHU QUOC, 920000 Phủ Lý

PHU QUOC INTL AIRPORT11 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Populairste faciliteiten

Lift
Hotelbar

Veelgestelde vragen over Rixos Phu Quoc Island

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het Rixos Phu Quoc Island.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 15:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 12:00 klok.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 11 km van het hotel.
Helaas biedt het Rixos Phu Quoc Island geen voordelen voor HOTEL DE-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Rixos Phu Quoc Island is een van de barrièrevrije hotels in Phủ Lý.
Helaas hebben de hotelkamers in het Rixos Phu Quoc Island geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotAmerican Express
  • dotMastercard
  • dotVisa
Met uw myHOTEL DE-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.

Hotelinformatie

Servicetijden

Vroegste check-in

15:00

Laatste check-out

12:00

Betaalopties

  • American Express
  • Mastercard
  • Visa