MILLIKEN CREEK INN
MILLIKEN CREEK INN
MILLIKEN CREEK INN
MILLIKEN CREEK INN
4 HOTEL DE-sterren

MILLIKEN CREEK INN

Inchecken: 16:00Uitchecken: 11:00
  • Wifi

Nog geen beoordeling

1815 Silverado Trail, 94558 Napa

Locatie en afstanden

location target

1815 Silverado Trail, 94558 Napa

SFO-San Francisco Intl Airport130 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Populairste faciliteiten

  • Wifi

Veelgestelde vragen over MILLIKEN CREEK INN

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het MILLIKEN CREEK INN.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 16:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 11:00 klok.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 128.75 km van het hotel.
Helaas biedt het MILLIKEN CREEK INN geen voordelen voor HOTEL DE-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
MILLIKEN CREEK INN is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het MILLIKEN CREEK INN geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotAmerican Express
  • dotVisa
  • dotMastercard
Met uw myHOTEL DE-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.

Hotelinformatie

Servicetijden

Vroegste check-in

16:00

Laatste check-out

11:00

Betaalopties

  • American Express
  • Visa
  • Mastercard