5 HOTEL DE-sterren

Barnsley Gardens Resort

Inchecken: 15:00Uitchecken: 11:00
Parkeergelegenheid niet beschikbaar
Huisdieren toegestaan
Wifi
Rolstoelvriendelijk
Hotelbar

Nog geen beoordeling

597 BARNSLEY GARDENS ROAD, 30103 Kingston

Locatie en afstanden

location target

597 BARNSLEY GARDENS ROAD, 30103 Kingston

CHA-Lovell Field100 km
Stadscentrum8 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Populairste faciliteiten

Huisdieren toegestaan
Wifi
Rolstoelvriendelijk
Hotelbar

Veelgestelde vragen over Barnsley Gardens Resort

Gasten van het Barnsley Gardens Resort kunnen gebruik maken van de volgende parkeerfaciliteiten:
  • dotGemarkeerde parkeerplaats voor minder-validen
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 15:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 11:00 klok.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 103 km van het hotel.
Helaas biedt het Barnsley Gardens Resort geen voordelen voor HOTEL DE-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Barnsley Gardens Resort is een van de barrièrevrije hotels in Kingston.
Helaas hebben de hotelkamers in het Barnsley Gardens Resort geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotAmerican Express
Met uw myHOTEL DE-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.

Hotelinformatie

Servicetijden

Vroegste check-in

15:00

Laatste check-out

11:00

Betaalopties

  • American Express