3 HOTEL DE-sterren

Hotelli Iisalmen Seurahuone

Inchecken: 14:00Uitchecken: 12:00
Parkeergelegenheid
Rookvrije kamer
Parkeergelegenheid

Nog geen beoordeling

Savonkatu 24, 74100 Iisalmi

Locatie en afstanden

location target

Savonkatu 24, 74100 Iisalmi

Hotelli Iisalmen Seurahuone ligt vlak bij het strand van Iisalmi, op loopafstand van Iisalmi-museum voor natuurwetenschappen en in de buurt van Nieuwe kerk van Iisalmi. Dit hotel ligt in de buurt van Brouwerijmuseum en Oude Kerk van Iisalmi.

Kuopio Airport68 km
Dichtstbijzijnd station0 m

Hotelvoorwaarden en informatie

Hotel Beschrijving

Doe of je thuis bent in één van de 40 kamers met een koelkast en een flatscreentelevisie. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. Badkamers hebben een douche en een haardroger. Bij de voorzieningen horen een bureau en een koffiezetapparaat/waterkoker en de kamers worden op beperkte dagen schoongemaakt.De receptie is tijdens beperkte uren geopend. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.Profiteer zoveel mogelijk van recreatieve voorzieningen, met onder meer een sauna en fietsenverhuur. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi en een open haard in de lobby.Recreatieve voorzieningen van dit hotel bestaan onder andere uit een sauna. De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.Geniet van een deugddoende maaltijd in een restaurant, voor gasten van Hotelli Iisalmen Seurahuone. Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge.

Speciale kenmerken van het hotel

Belangrijke info voor vertrek: Huisdieren zijn alleen in specifieke kamers toegestaan. Je kunt een van deze kamers boeken door rechtstreeks contact op te nemen met de accommodatie. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.

Populairste faciliteiten

Rookvrije kamer
Parkeergelegenheid

Veelgestelde vragen over Hotelli Iisalmen Seurahuone

Gasten van het Hotelli Iisalmen Seurahuone kunnen gebruik maken van de volgende parkeerfaciliteiten:
  • dotParkeergelegenheid hoort bij hotel
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 14:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 12:00 klok.
Het dichtstbijzijnde station is 0 km verwijderd van de accommodatie.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 68 km van het hotel.
Helaas biedt het Hotelli Iisalmen Seurahuone geen voordelen voor HOTEL DE-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Hotelli Iisalmen Seurahuone is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het Hotelli Iisalmen Seurahuone geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotMastercard
  • dotVisa
Met uw myHOTEL DE-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.

Hotelinformatie

Servicetijden

Vroegste check-in

14:00

Laatste check-out

12:00

Betaalopties

  • Mastercard
  • Visa