3 HOTEL DE-sterren

Pousada Cabana

Parkeergelegenheid niet beschikbaar
Huisdieren toegestaan

Nog geen beoordeling

2813 Rua Mato Grosso, 18701-220 Avaré, Sao Paulo

Locatie en afstanden

location target

2813 Rua Mato Grosso, 18701-220 Avaré, Sao Paulo

Hotelvoorwaarden en informatie

Hotel Beschrijving

Pousada Cabana biedt accommodatie in Avaré. Het hotel heeft zowel gratis WiFi als gratis privéparkeren. Alle kamers bij het hotel hebben een flatscreen-tv. De kamers hebben een eigen badkamer met een douche, en een aantal units bij Pousada Cabana hebben ook ook een balkon. Alle kamers bij de accommodatie hebben beddengoed en handdoeken. Er is een als buffet aangeboden ontbijt beschikbaar bij Pousada Cabana. De receptie van het hotel kan je tips geven over de omgeving. Vliegveld Luchthaven Marília ligt op 204 km van de accommodatie.

Populairste faciliteiten

Huisdieren toegestaan

Gratis voor gasten van HOTEL DE

  • Parkeergelegenheid direct bij het hotel

Veelgestelde vragen over Pousada Cabana

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het Pousada Cabana.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan klok.
De volgende voordelen die HOTEL DE-klanten krijgen bij het boeken van het Pousada Cabana:
  • dotParkeergelegenheid direct bij het hotel
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Pousada Cabana is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het Pousada Cabana geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
    Met uw myHOTEL DE-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.

    Hotelinformatie