2 HOTEL DE-sterren

Red Roof Inn Muscle Shoals

Inchecken: 15:00Uitchecken: 11:00
  • Huisdieren toegestaan

Nog geen beoordeling

2807 Woodward Ave, 35661 Muscle Shoals

Locatie en afstanden

location target

2807 Woodward Ave, 35661 Muscle Shoals

Hotelvoorwaarden en informatie

Populairste faciliteiten

  • Huisdieren toegestaan

Gratis voor gasten van HOTEL DE

  • Gratis gebruik van garage of parkeergelegenheid bij hotel

Veelgestelde vragen over Red Roof Inn Muscle Shoals

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het Red Roof Inn Muscle Shoals.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 15:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 11:00 klok.
De volgende voordelen die HOTEL DE-klanten krijgen bij het boeken van het Red Roof Inn Muscle Shoals:
  • dotGratis gebruik van garage of parkeergelegenheid bij hotel
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Red Roof Inn Muscle Shoals is een van de barrièrevrije hotels in Muscle Shoals.
Helaas hebben de hotelkamers in het Red Roof Inn Muscle Shoals geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotVisa
  • dotAmerican Express
  • dotMastercard
Met uw myHOTEL DE-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.

Hotelinformatie

Servicetijden

Vroegste check-in

15:00

Laatste check-out

11:00

Betaalopties

  • Visa
  • American Express
  • Mastercard