3 HOTEL DE-sterren

Campanile - Clermont-Ferrand - Issoire

Inchecken: 12:00Uitchecken: 12:00
Parkeergelegenheid niet beschikbaar
Rookvrije kamer
Wifi
Hotelbar

6,9

Aantrekkelijk

Gebaseerd op 3 beoordelingen

Rue Robert Schumann, 63500 Issoire

Locatie en afstanden

location target

Rue Robert Schumann, 63500 Issoire

Dichtstbijzijnde luchthaven27 km
Dichtstbijzijnd station28 km
Stadscentrum2 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Populairste faciliteiten

Rookvrije kamer
Wifi
Hotelbar

Veelgestelde vragen over Campanile - Clermont-Ferrand - Issoire

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het Campanile - Clermont-Ferrand - Issoire.
Campanile - Clermont-Ferrand - Issoire werd gewaardeerd 6.9 door 3 gasten gemiddeld.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
66.7 % van de gasten bevelen het Campanile - Clermont-Ferrand - Issoire aan voor hun volgende verblijf.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 12:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 12:00 klok.
Het dichtstbijzijnde station is 28 km verwijderd van de accommodatie.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 27 km van het hotel.
Helaas biedt het Campanile - Clermont-Ferrand - Issoire geen voordelen voor HOTEL DE-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Campanile - Clermont-Ferrand - Issoire is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het Campanile - Clermont-Ferrand - Issoire geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
In het Campanile - Clermont-Ferrand - Issoire zijn de receptietijden als volgt:
  • dotTijdens de week: 06:30 - 23:00
  • dotIn het weekend: 08:00 - 23:00
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotVisa
  • dotAmerican Express
  • dotMastercard
Met uw myHOTEL DE-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
clean and safe

Clean & Safe Protocol

Expert Inspected Hotel

Het hotel is geïnspecteerd door een onafhankelijke expert op het gebied van hygiëne, reinheid en desinfectie.

Hotelinformatie

Servicetijden

Receptie

06:30 - 23:00

Receptie bemand tijdens het weekend

08:00 - 23:00

Vroegste check-in

12:00

Laatste check-out

12:00

Betaalopties

  • Visa
  • American Express
  • Mastercard
Duurzaamheid
HRS AwardedGreen Stay

Dit hotel meet en rapporteert zijn ecologische voetafdruk - inclusief koolstof, water en afval - via de HRS Green Stay-beoordeling, gebaseerd op de HCMI- en HWMI-methodologieën van de Sustainable Hospitality Alliance. De onderstaande scores geven de gerapporteerde prestaties van het hotel per bezette kamernacht weer, vergeleken met andere hotels die via Green Stay zijn beoordeeld

Koolstofdioxide

A

0,3 kg CO₂ / nacht

Water

B

280 liter / nacht

Afval

D

1,3 kg / nacht

Berekeningen omvatten Scope 1, 2 en gedeeltelijk Scope 3. Ze sluiten de upstream supply chain (Scope 3.2-3.14) uit en vormen geen volledige levenscyclusbeoordeling (LCA). HRS voert plausibiliteits- en anomaliecontroles uit en verifieert of controleert de duurzaamheidsgegevens die door de hotels worden verstrekt niet onafhankelijk.