3 HOTEL DE-sterren

City Life Miyako L'avenir

Parkeergelegenheid niet beschikbaar
Huisdieren toegestaan
Lift

Nog geen beoordeling

Nishizato Hirara 176-2, 906-0012 Miyako-shi

Locatie en afstanden

location target

Nishizato Hirara 176-2, 906-0012 Miyako-shi

Hotelvoorwaarden en informatie

Hotel Beschrijving

City Life Miyako L'avenir beschikt over een terras en is gelegen in Miyako-eilanden, op minder dan 1 km van Painagama Beach. Gratis WiFi is beschikbaar en privéparkeren kan worden geregeld tegen een meerprijs. De accommodatie is voorzien van airconditioning, een volledig uitgeruste keuken met een eethoek, een tv en een eigen badkamer met douche, gratis toiletartikelen en een haardroger. Er is ook een koelkast, een magnetron, een kookplaat en een waterkoker. Vliegveld Luchthaven Miyako ligt op 3 km van de accommodatie. Guests arriving after check-in hours must inform the property in advance. If the property is not informed, the booking may be treated as a no show. Contact details can be found on the booking confirmation.Laat van te voren weten wat je verwachte aankomsttijd is. Tijdens het boeken kun je het veld Speciale Verzoeken gebruiken, of je kunt rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie met de contactgegevens in de boekingsbevestiging. Parkeren is afhankelijk van beschikbaarheid vanwege het beperkte aantal parkeerplaatsen. Gasten onder de 18 jaar kunnen alleen inchecken met een ouder of officiële voogd.

Populairste faciliteiten

Lift
Huisdieren toegestaan

Veelgestelde vragen over City Life Miyako L'avenir

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het City Life Miyako L'avenir.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan klok.
Helaas biedt het City Life Miyako L'avenir geen voordelen voor HOTEL DE-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
City Life Miyako L'avenir is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het City Life Miyako L'avenir geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotVisa
  • dotJapan Credit Bureau
  • dotAmerican Express
  • dotDiners Club
  • dotMastercard
Met uw myHOTEL DE-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.

Hotelinformatie

Betaalopties

  • Visa
  • Japan Credit Bureau
  • American Express
  • Diners Club
  • Mastercard