3 HOTEL DE-sterren

Commodore 2 2-18 Basham Rd Port Elliot - Linen Included

Parkeergelegenheid niet beschikbaar
Huisdieren toegestaan

Nog geen beoordeling

Basham Parade 18, 5212 Port Elliot

Locatie en afstanden

location target

Basham Parade 18, 5212 Port Elliot

Hotelvoorwaarden en informatie

Hotel Beschrijving

Commodore 2 2-18 Basham Rd Port Elliot - Linen Included bevindt zich in Port Elliot, op 12 minuten lopen van Basham Beach, en heeft uitzicht op de zee. Het appartement met airconditioning heeft 2 aparte slaapkamers, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en een oven, en 1 badkamer. Er is een flatscreen-tv. Vliegveld Luchthaven Adelaide ligt op 81 km van de accommodatie. Deze accommodatie accepteert geen vrijgezellenfeesten en soortgelijke evenementen.

Populairste faciliteiten

Huisdieren toegestaan

Veelgestelde vragen over Commodore 2 2-18 Basham Rd Port Elliot - Linen Included

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het Commodore 2 2-18 Basham Rd Port Elliot - Linen Included.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan klok.
Helaas biedt het Commodore 2 2-18 Basham Rd Port Elliot - Linen Included geen voordelen voor HOTEL DE-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Commodore 2 2-18 Basham Rd Port Elliot - Linen Included is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het Commodore 2 2-18 Basham Rd Port Elliot - Linen Included geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotAmerican Express
  • dotDiners Club
  • dotMastercard
  • dotVisa
Met uw myHOTEL DE-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.

Hotelinformatie

Betaalopties

  • American Express
  • Diners Club
  • Mastercard
  • Visa